Bastore Sportive

Si Të Fitoni Në Baste Sportive?

Si Të Fitoni Në Baste Sportive?

BetWinner

BetWinner Sports Rishikim
100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

“Të jetosh është të rrezikosh dhe të sakrifikosh për të arritur diçka më të rëndësishme. Ky është edhe thelbi i lojërave të fatit”, tha Yumeko Jabami në serialin “Shkolla e bixhozit”. Nëse i kthehemi historisë së njerëzimit, mund të shohim se kumari ka qenë gjithmonë qendra e shumë aktiviteteve. Që nga kohërat e lashta, luftimet e gladiatorëve i nënshtroheshin një sistemi bastesh, duke i lejuar spektatorët të bastnin para për një luftëtar.

Sot bixhozi është bërë pjesë e pandashme e sportit modern. Shumica e tifozëve të rregullt të sportit janë të regjistruar në një ose më shumë bastevënës si Betwinner, 22BET dhe 1xBet. Megjithatë, marrja e fituesve në baza të rregullta nuk është një detyrë e lehtë për kumarxhinjtë. Vetëm një përqindje e vogël po marrin fitore të mëdha.

Pra, a është kaq e vështirë të fitosh? Përgjigja është padyshim po, përndryshe, faqet e basteve sportive do të dilnin jashtë biznesit në një kohë të shkurtër. Pra, çfarë mund të bëni për të rritur fitimet tuaja në afat të gjatë? Në këtë artikull, ne ju ofrojmë këshillat e ekspertëve tanë më të mirë të basteve, të cilët zbulojnë këshillat e tyre për të fituar fitues. Edhe pse nuk ekziston diçka e tillë si rrezik zero, këto këshilla mund të bëjnë një ndryshim të vërtetë në rezultatet tuaja të basteve sportive.

Si të Fitoni në Baste Sportive?

  • Krijoni një strategji bastesh
  • Gjeni shanset më të mira
  • Përfitoni nga bonuset e basteshkruesve
  • Jini të arsyeshëm
  • Lexoni pikëpamjet e ekspertëve

22Bet

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

Krijoni një Strategji Bastesh

Bastet, veçanërisht në sport, nuk ju japin kurrë një shans 100% për të fituar. Prandaj është e nevojshme të vendosni një strategji përpara se të filloni, e cila do të bazohet në një sërë faktorësh.

Së pari, është e rëndësishme të vendosni një nivel për të vënë bast në të cilin do të ndikojë në mënyrën se si bastni. Për shembull, nëse filloni me një shumë bazë prej 10 € deri në 50 €, është mirë të luani me koeficient midis 2 dhe 2,50 për të kompensuar baste pak më të vogla, ndërsa nëse filloni me një shumë bazë prej 100 € deri në 200 €, taktika më e mirë është të luash me koeficient relativisht të ulët (midis 1.30 dhe 1.60). Bëj bixhoz vetëm atë që mund të përballosh për të humbur dhe gjithmonë bast në mënyrë të përgjegjshme. Rreziqet e përfshira janë mjaft të ngjashme nga një metodë në tjetrën, kështu që është e rëndësishme të mbështetemi vetëm në këtë, siç do ta shohim më vonë.

Në strategjinë tuaj, është gjithashtu e rëndësishme të mos përpiqeni të vendosni baste akumuluese që kanë shumë zgjedhje. Sa më shumë zgjedhje të shtuara do të prodhojnë një kthim më të lartë nëse basti juaj është fitues. Megjithatë, sa më të larta të jenë shanset, aq më pak shanse që basti juaj të jetë i suksesshëm. Mos u mashtroni nga fotot e fituesve në Twitter dhe media të tjera sociale, që tregojnë fitime mbi 10,000 € në një kombinim prej dhjetë ndeshjesh, kjo përfaqëson vetëm një raport shumë të vogël të lojtarëve. Kështu që qëndroni të kujdesshëm.

Për më tepër, kur merrni një bast të konsideruar “të rrezikshëm” (shanset totale mbi 4.00), një nga prioritetet do të jetë sigurimi i bastit tuaj me shanse më të ulëta, për t’u siguruar që të paktën të mos humbni para. Edhe nëse nuk ekziston diçka e tillë si rreziku zero, ka disa shanse që afrohen shumë, dhe këto janë ato që mund t’ju mbajnë përpara nëse dështoni. Me fjalë të tjera, nëse bëni një bast të çmendur, vendosni një bast tjetër më të arsyeshëm në të njëjtën kohë, fitimet e mundshme të të cilit do të mbulojnë humbjet tuaja në anën tjetër. Ky është një parim bazë për shumë lojtarë.

Së fundi, nëse ka një gabim që duhet shmangur me çdo kusht, është të përpiqeni të diversifikoni duke provuar disa sporte në të njëjtën kohë. Në fakt, për t’u konsideruar si ekspert në një sport të caktuar kërkon vite përvojë dhe njohuri, kështu që është pothuajse e pamundur të fitosh të njëjtin nivel në disa sporte. Prandaj është thelbësore të qëndroni të fokusuar në sportin tuaj të preferuar për të parashikuar më mirë një bast. Ju nuk përpiqeni të vini bast në NBA nëse nuk e dini se çfarë është gjuajtja me tre pikë!

Gjeni Shanset më të Mira

Shanset e një përzgjedhjeje janë vetë themeli i basteve sportive. Ai përfaqëson një fitim të mundshëm dhe një llogaritje matematikore. Mbi të gjitha, ju jep një ide mbi mundësinë e suksesit të një basti. Për shembull, gjatë një ndeshjeje NBA, nëse nuk dini shumë për këtë sport (pra çfarë po bëni këtu? Ne ju këshillojmë të qëndroni në fushën tuaj të specializuar!), do t’ju duhet vetëm të shikoni ekipin me më të mirën. ka gjasa për të pasur një ide për një që është i favorizuar për të fituar ndeshjen.

Prandaj, kërkimi për shanset është një nga prioritetet kryesore për një lojtar bast. Ju duhet të gjeni ekuilibrin e duhur midis gjasave shumë të ulëta dhe shumë të rrezikshme. Shanset midis 1.40 dhe 1.60 janë zakonisht më të mirat për balancën e cilësisë/sigurisë, dhe thjesht kombinimi i tre prej tyre jep një total me rrezik mjaft të ulët, me kuotat totale që variojnë nga 2.74 në 4.10. Kjo do të thotë që ju mund të fitoni 17 deri në 30 € (27 deri 40 € minus aksionet 10 €) me një normë rreziku shumë të ulët. Ky lloj kombinimi “i vogël” nuk duhet neglizhuar.

Gjithashtu, mësoni të dalloni ofertat e mira nga shanset e larta. Libërbërësit nuk e marrin domosdoshmërisht parasysh faktorin psikologjik kur vendosin shanset dhe disa aspekte të rëndësishme të ndeshjes mund të anashkalohen. Për shembull, nëse PSG ofrohet në 2.30 kundër Real Madridit në Bernabeu, krahasuar me 2.90 për Los Merengues, por në momentin e fundit parisienët janë pa disa lojtarë kryesorë, bastet për PSG mund të mos jenë më evidente dhe shanset e Realit do të bëhen interesante për të bastuar me fitime potencialisht më të mëdha. Gjeni shanset e favorshme, po, por mbani pas një aspekt të madh të analizës.

Përfitoni nga Bonuset e Mirëseardhjes së Bookmakers

Për të pasur sukses në bastet sportive, nuk duhet të humbisni as bonuset e mirëseardhjes. Kur regjistroheni në pothuajse të gjithë krijuesit e basteve, vërtet mund të merrni një ofertë bujare mirëseardhjeje, që varion nga 100 deri në 200 euro baste falas ose të rimbursuara. Këto oferta, megjithëse kërkojnë krijimin e një llogarie, ju lejojnë të merrni më shumë rreziqe në fillim, duke siguruar një rrjet sigurie në rast dështimi. Për ata që janë më të kujdesshëm, bastet e këtyre parave me shanse mjaft të ulëta do të bëjnë gjithashtu të mundur marrjen e një fitimi të sigurt, i cili do të mbetet i mirë për t’u marrë.

Jini të Kujdesshem

Pika e katërt: jini të kujdesshëm. Edhe pse bastet janë argëtuese, ndonjëherë mund të provokojnë ndjesi të dehur, sepse përfshin gjënë më të çmuar për një njeri përveç jetës: paratë. Kjo është arsyeja pse duhet të përmbaheni përpara se të bëheni të varur. Siç do të gjeni në detajet e regjistrimit të çdo faqeje, bastet mund të krijojnë varësi në të njëjtën mënyrë si duhani ose alkooli, dhe mund të futin një lojtar në borxhe.

Kohët e fundit, basteshkruesit kanë vendosur edhe kufijtë e basteve dhe kufijtë e depozitave kur një lojtar hap një llogari në mënyrë që lojtari të arrijë të kufizojë kumarin e tij ose të saj dhe të mos kalojë një shumë të caktuar.

Prandaj është e rëndësishme të luani me kursim dhe të mos vini shumë baste në krahasim me kapitalin tuaj. Në përgjithësi, është më mirë të shmangni tejkalimin e një basti prej më shumë se 8% të fondit tuaj të alokuar. Në terma konkretë, nëse vendosni limitin tuaj në 200 €, është thelbësore të mos vini bast më shumë se 16 € në një biletë të vetme. Përndryshe, rreziqet e përfshira do të bëheshin shumë të larta.

Drejtohuni Tek Specialistët

Së fundi, një këshillë e fundit: formoni një grup bastesh. Përveç ndjekjes së këshillave të specialistëve tanë të BastoreSportive, të cilët vendosin rregullisht shumë baste fituese, ju gjithashtu mund të bashkoni forcat me bastore të tjerë që janë të specializuar në sporte të ndryshme nga ato tuajat.

Nëse sporti juaj i preferuar është futbolli, për shembull, dhe keni një mik që është një fanatik i NBA-së dhe tërhiqet gjatë gjithë natës duke parë Raptors, Bulls ose Celtics, një koleg për të cilin regbi është një traditë familjare dhe një të njohur që është i specializuar në tenis, mos hezitoni t’u drejtoheni atyre. Shpesh, konsultimi i disa opinioneve për të konfirmuar ndjenjat tuaja do t’ju kursejë kohë dhe para. Kjo është arsyeja pse ne kemi zhvilluar shërbimin tonë të këshillave të basteve sportive. A kuptohet gjithçka? Pra, bëni një lojë të mirë, dhe fati qoftë gjithmonë në anën tuaj!

Kompanija

Emri

Kodi i Bonusit

Merr Bonusin Tash

1

9.7/10

BetWinner

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

2

10/10

22Bet

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Kërkohet një depozitë minimale prej $100 për t'u kualifikuar për bonusin.
Ju do të merrni një bonus 125% në depozitën tuaj të parë kualifikuese.
100% bonus sportiv + 25% bonus kazino, deri në 2500 dollarë, 10X rikthim.

3

20Bet Logo
9.7/10

20Bet

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

100% Deri në 100 € Bonus i depozitës së parë për baste sportive. Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj që kanë bërë depozitimin e tyre të parë min prej 10 € dhe kanë zgjedhur këtë ofertë si një bonus mirëseardhjeje. Të gjithë lojtarët duhet të jenë mbi 18 vjeç dhe të moshës ligjore për të luajtur bixhoz.

4

Megapari Logo
9.7/10

MegaPari

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Bonusi i Depozitimit te pare 100% deri ne 100 EUR! Një klient ka të drejtë për vetëm një bonus. Depozita minimale e kërkuar për të aktivizuar bonusin është 1 Euro. Përpara se të bëjnë një depozitë në llogarinë e tyre, klientët duhet të pranojnë të marrin një bonus bastesh sportive ose në faqen 'Cilësimet e llogarisë' në seksionin Llogaria ime, ose direkt në faqen 'Depozita'. Ky bonus kreditohet automatikisht në llogaritë e klientëve pasi të jetë bërë depozitimi i parë, me kusht që të dhënat e llogarisë të jenë plotësuar plotësisht dhe të jetë aktivizuar një numër telefoni. Bast 5 herë shumën e bonusit në bastet akumuluese. Çdo bast akumulues duhet të përmbajë 3 ose më shumë ngjarje.

5

MelBet Logo
9.7/10

MelBet

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

100% Bonus në Depozitën e Parë deri në 100 EUR! Një klient ka të drejtë për vetëm një bonus. Depozita minimale e kërkuar për të aktivizuar bonusin është 1 EUR. Bonusi do të kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, me kusht që të dhënat e llogarisë tuaj të jenë plotësuar plotësisht dhe numri juaj i telefonit të jetë verifikuar me SMS. Shuma e bonusit duhet të vihet 5 herë në bastet akumuluese. Çdo bast akumulues duhet të përfshijë të paktën 3 ngjarje dhe të paktën 3 nga ngjarjet duhet të kenë koeficient 1.40 ose më të lartë.

6

PowBet Logo
9.7/10

PowBet

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Bonusi i Depozitimit te Pare 100% Deri Ne 100€! Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për klientët e rinj. Depozita minimale për t'u kualifikuar për këtë promovim është 20 EUR. Për t'u kualifikuar për bonusin, lojtari duhet të luajë shumën e plotë të depozitës së parë të paktën një herë me koeficient jo më të vogël se 1.50. Të gjitha bastet duhet të anulohen.

7

BetUs logo
9.7/10

BetUS

125% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Bonusi i depozitimit te pare 125% deri ne 150 EUR! Kërkohet një depozitë minimale prej $100 për t'u kualifikuar për bonusin. Ju do të merrni një bonus 125% në depozitën tuaj të parë kualifikuese. 100% bonus sportiv + 25% bonus kazino, deri në 2500 €, 10X rikthim. Ky promovim nuk është i transferueshëm. Bonuset sportive mund të përdoren vetëm në librin sportiv, lojërat falas të kazinosë në kazino. BetUS rezervon të drejtën për të ndryshuar ose ndryshuar termat dhe kushtet e këtij promovimi në çdo kohë pa paralajmërim.

8

18Bet Logo
9.7/10

18Bet

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Kërkoni 100% deri në 100 €/$/£ duke futur kodin e bonusit WB100 me depozitën tuaj të parë në llogarinë tuaj. Disponueshmëria e promocionit 01.06.2019 - 31.12.2023, vetëm për depozitimin e parë të klientit në faqen e internetit. Depozita minimale e pranueshme për të marrë pjesë në këtë promovim është 10 €/$/£ (ose ekuivalente me € në monedha të tjera). Në mënyrë që të arkëtojnë bonusin dhe fitimet e grumbulluara, lojtarët do të duhet të kalojnë mbi shumën e bonusit 16 herë. Përmbysja duhet të përfundojë brenda 21 ditëve.

9

WeltBet Logo
9.7/10

WeltBet

350% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

350% BONUS NË 5 DEPOZITAT TUAJA TË PARA DERI 3500 €! Disponueshmëria e promocionit 01.05.2020 - 31.12.2023, vetëm për 5 depozitat e para të klientit në faqen e internetit. Depozita minimale e pranueshme për të marrë pjesë në këtë promovim është 20 €/$/£ (ose ekuivalente me € në monedha të tjera).

Klientët e kualifikuar do të marrin:
Depozita e parë: 125% deri në 1250 € kodi i bonusit WLT001
Depozita e dytë: 75% deri në 750 € kërkesë në Live Chat
Depozita e tretë: 40% deri në 400 € kërkesë në Live Chat
Depozita e katërt: 60% deri në 600 € kërkesë në Live Chat
Depozita e pestë: Kërkesë 50% deri në 500 € në Live Chat

10

FezBet Logo
9.7/10

FezBet

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Depozitimi i Pare 100% Deri Ne 100€! Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për klientët e rinj. Kërkesat e bastit duhet të plotësohen brenda 30 ditëve nga depozitimi i parë.

11

9.7/10

SpinBookie

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Depozitimi i Pare 100% Deri Ne 100€! Ky promovim është i vlefshëm për të gjithë përdoruesit e sapo regjistruar që nuk kanë depozituar më parë në Spinbookie. Shuma minimale e depozitës - 10 EUR. Kërkesa për bast - X10. Kërkesat e rikthimit duhet të plotësohen brenda 30 ditëve nga depozitimi juaj i parë.

12

Betway logo
9.7/10

BetWay Sports

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Depozitimi i Pare 100% Deri Ne 1000€ apo €30 Falas! Ky promovim është i vlefshëm për të gjithë përdoruesit e sapo regjistruar që nuk kanë depozituar më parë në Spinbookie. Shuma minimale e depozitës - 10 EUR. Kërkesa për bast - X10. Kërkesat e rikthimit duhet të plotësohen brenda 30 ditëve nga depozitimi juaj i parë.

13

GGBet Logo
9.7/10

GG Bet

300% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Depozitimi i Pare 300% Deri Ne 150€! Shuma minimale e depozitës për të aktivizuar bonusin është 4 dollarë. Për të tërhequr fondet e bonusit dhe/ose çdo fitim tjetër që rezulton nga përdorimi i fondeve të bonusit, përdoruesi duhet të bëjë baste për një shumë totale që është të paktën 15 herë më e madhe se bonusi i marrë. Keni 14 ditë për të vënë bast bonusin. Shuma maksimale e bonusit të marrë është 150 €.

14

ReloadBet Logo
9.7/10

ReloadBet

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Depozitimi i Pare 100% Deri Ne 120€! Të gjitha llogaritë e reja të regjistruara kualifikohen për këtë ofertë. Bonusi është i disponueshëm vetëm pasi lojtari vendos të bëjë depozitimin e tij të parë. Shuma minimale e depozitës kualifikuese është 20 €. Lojtari mund të marrë 100% të shumës së depozitës së parë deri në maksimum 120 €. Bonusi i Depozitës së Parë mund të kërkohet brenda një periudhe 7-ditore pas depozitimit. Bonusi duhet të kërkohet në menynë e llogarisë së lojtarit përpara se të filloni të bastni depozitën e parë. Shuma e plotë e depozitës duhet të vihet të paktën një herë me koeficient jo më të vogël se 1.50. Pasi të jenë shlyer të gjitha bastet, Bonusi do të kreditohet automatikisht në llogarinë e lojtarit. Lojtari ka një periudhë 14-ditore për të vënë bast shumën e depozitës përpara se të skadojë oferta e Bonusit. Kërkesat e bastit duhet të plotësohen brenda një periudhe 60-ditore që nga momenti i depozitimit.

15

KikoBet Logo
9.7/10

KikoBet

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Depozitimi i Pare 100% Deri Ne 500€! Vetëm klientët e rinj të KikoBet.com kanë të drejtë për këtë ofertë. Vetëm klientët që kanë bërë një depozitë në KikoBet.com kanë të drejtë për këtë ofertë. Shuma minimale e depozitës kualifikuese për të kërkuar pjesën e parë të Bonusit të Mirëseardhjes është 20 €. Shuma e parë e bonusit është 100% e vlerës së depozitës së parë deri në një maksimum prej 200 €. Shuma minimale e depozitës kualifikuese për të kërkuar pjesën e dytë të Bonusit të Mirëseardhjes është 20 €. Shuma e dytë e bonusit është 50% e vlerës së depozitës së dytë deri në një maksimum prej 300 €. Për t'u kualifikuar për të dy bonuset, lojtari duhet të luajë me shumën e plotë të çdo depozite kualifikuese të paktën një herë me koeficient jo më të vogël se 1.80. Të gjitha bastet duhet të shlyhen. Çdo bonus i mirëseardhjes do të merret pasi të keni vënë bast depozitën e lojtarit. Në rast se një Bonus tjetër është aktiv në llogarinë e lojtarit, ai duhet të vihet në më pak se 14 ditë. Kërkesat e basteve të bonusit duhet të plotësohen brenda një periudhe 60 ditore pas depozitimit.

16

LSBet Logo
9.7/10

LSBet

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Depozitimi i Pare 100% Deri Ne 120€! Vetëm klientët e rinj të LSBet.com kanë të drejtë për këtë ofertë. Vetëm klientët që kanë bërë një depozitë në LSBet.com kanë të drejtë për këtë ofertë. Shuma minimale e depozitës kualifikuese për të kërkuar pjesën e parë të Bonusit të Mirëseardhjes është 20 €. Shuma e parë e bonusit është 100% e vlerës së depozitës së parë deri në një maksimum prej 200 €. Shuma minimale e depozitës kualifikuese për të kërkuar pjesën e dytë të Bonusit të Mirëseardhjes është 20 €. Shuma e dytë e bonusit është 50% e vlerës së depozitës së dytë deri në një maksimum prej 300 €. Për t'u kualifikuar për të dy bonuset, lojtari duhet të luajë me shumën e plotë të çdo depozite kualifikuese të paktën një herë me koeficient jo më të vogël se 1.80. Të gjitha bastet duhet të shlyhen. Çdo bonus i mirëseardhjes do të merret pasi të keni vënë bast depozitën e lojtarit. Në rast se një Bonus tjetër është aktiv në llogarinë e lojtarit, ai duhet të vihet në më pak se 14 ditë. Kërkesat e basteve të bonusit duhet të plotësohen brenda një periudhe 60 ditore pas depozitimit.

17

LoonieBet Logo
9.7/10

LoonieBet

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Depozitimi i Pare 100% Deri Ne 300€! Vetëm klientët e rinj të LoonieBet.com kanë të drejtë për këtë ofertë. Vetëm klientët që kanë bërë një depozitë në LoonieBet.com kanë të drejtë për këtë ofertë. Shuma minimale e depozitës kualifikuese për të kërkuar pjesën e parë të Bonusit të Mirëseardhjes është 20 €. Shuma e parë e bonusit është 100% e vlerës së depozitës së parë deri në një maksimum prej 200 €. Shuma minimale e depozitës kualifikuese për të kërkuar pjesën e dytë të Bonusit të Mirëseardhjes është 20 €. Shuma e dytë e bonusit është 50% e vlerës së depozitës së dytë deri në një maksimum prej 300 €. Për t'u kualifikuar për të dy bonuset, lojtari duhet të luajë me shumën e plotë të çdo depozite kualifikuese të paktën një herë me koeficient jo më të vogël se 1.80. Të gjitha bastet duhet të shlyhen. Çdo bonus i mirëseardhjes do të merret pasi të keni vënë bast depozitën e lojtarit. Në rast se një Bonus tjetër është aktiv në llogarinë e lojtarit, ai duhet të vihet në më pak se 14 ditë. Kërkesat e basteve të bonusit duhet të plotësohen brenda një periudhe 60 ditore pas depozitimit.

18

TornadoBet Logo
9.7/10

TornadoBet

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Depozitimi i Pare 100% Deri Ne 300€! Vetëm klientët e rinj të TornadoBet.com kanë të drejtë për këtë ofertë. Vetëm klientët që kanë bërë një depozitë në TornadoBet.com kanë të drejtë për këtë ofertë. Shuma minimale e depozitës kualifikuese për të kërkuar pjesën e parë të Bonusit të Mirëseardhjes është 20 €. Shuma e parë e bonusit është 100% e vlerës së depozitës së parë deri në një maksimum prej 200 €. Shuma minimale e depozitës kualifikuese për të kërkuar pjesën e dytë të Bonusit të Mirëseardhjes është 20 €. Shuma e dytë e bonusit është 50% e vlerës së depozitës së dytë deri në një maksimum prej 300 €. Për t'u kualifikuar për të dy bonuset, lojtari duhet të luajë me shumën e plotë të çdo depozite kualifikuese të paktën një herë me koeficient jo më të vogël se 1.80. Të gjitha bastet duhet të shlyhen. Çdo bonus i mirëseardhjes do të merret pasi të keni vënë bast depozitën e lojtarit. Në rast se një Bonus tjetër është aktiv në llogarinë e lojtarit, ai duhet të vihet në më pak se 14 ditë. Kërkesat e basteve të bonusit duhet të plotësohen brenda një periudhe 60 ditore pas depozitimit.

19

SLottoJAM Logo
9.7/10

SLottoJAM

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Depozitimi i Pare 100% Deri Ne 300€! Vetëm klientët e rinj të SlottoJAM.com kanë të drejtë për këtë ofertë. Vetëm klientët që kanë bërë një depozitë në SlottoJAM.com kanë të drejtë për këtë ofertë. Shuma minimale e depozitës kualifikuese për të kërkuar pjesën e parë të Bonusit të Mirëseardhjes është 20 €. Shuma e parë e bonusit është 100% e vlerës së depozitës së parë deri në një maksimum prej 100 €. Shuma minimale e depozitës kualifikuese për të kërkuar pjesën e dytë të Bonusit të Mirëseardhjes është 20 €. Shuma e dytë e bonusit është 50% e vlerës së depozitës së dytë deri në një maksimum prej 200 €. Për t'u kualifikuar për të dy bonuset, lojtari duhet të luajë me shumën e plotë të çdo depozite kualifikuese të paktën një herë me koeficient jo më të vogël se 1.80. Të gjitha bastet duhet të shlyhen. Çdo bonus i mirëseardhjes do të merret pasi të keni vënë bast depozitën e lojtarit. Në rast se një Bonus tjetër është aktiv në llogarinë e lojtarit, ai duhet të vihet në më pak se 14 ditë. Kërkesat e basteve të bonusit duhet të plotësohen brenda një periudhe 60 ditore pas depozitimit.

20

9.7/10

MyBookie

50% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Depozitimi i Pare 50% Deri Ne 1000€! Ky promovim është i vlefshëm për të gjithë përdoruesit e saporegjistruar që nuk kanë depozituar më parë. Shuma minimale e depozitës - 10 EUR. Kërkesa për bast - X10. Kërkesat e rikthimit duhet të plotësohen brenda 30 ditëve nga depozitimi juaj i parë.

21

9.7/10

xBet

50% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Depozitimi i Pare 50% Deri Ne 500€! Ky promovim është i vlefshëm për të gjithë përdoruesit e saporegjistruar që nuk kanë depozituar më parë. Merrni një Bonus Regjistrimi Sportiv 50% deri në 500 $ + 10 $ Chip kazino për përvojën më të mirë të basteve në XBet Sportsbook dhe Casino kur regjistroheni dhe financoni llogarinë tuaj të re. Kushtet e Bastit 7x. Zbatohen termat dhe kushtet.

22

1xBit Logo
9.7/10

1xBit

100% DERI NË
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

BONUS MIRË SE VINI DERI NË 7 Bitkoin(BTC)! Ky bonus është i disponueshëm vetëm për klientët e regjistruar. Ju gjithmonë mund të merrni një bonus për depozitat tuaja të 2-4-të, pavarësisht nëse keni marrë bonusin e mëparshëm të depozitës apo jo. Të gjitha bonuset e depozitave duhet të shlyhen duke vënë bast mbi shumën e depozitës 40 herë brenda 30 ditëve pas depozitimit. Pasi periudha e vlefshmërisë së një bonusi ka skaduar ose është anuluar, bonusi konsiderohet i humbur.
Shumat maksimale të bonusit janë:
Depozita e parë - 100% bonus deri në 1 BTC
Depozita e dytë - 50% bonus deri në 1 BTC
Depozita e tretë - 100% bonus deri në 2 BTC
Depozita e 4-të - 50% bonus deri në 3 BTC

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

KIKOBET - Bonusi 100% Deri Në €500
Luaj Tash
close-image
Scroll to Top