Bastore Sportive

20Bet Sports

9.7/10
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

100% Deri në 100 € Bonus i depozitës së parë për baste sportive. Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj që kanë bërë depozitimin e tyre të parë min prej 10 € dhe kanë zgjedhur këtë ofertë si një bonus mirëseardhjeje. Të gjithë lojtarët duhet të jenë mbi 18 vjeç dhe të moshës ligjore për të luajtur bixhoz.

Libri i sporteve 20Bet ka bërë bujë që kur u lançua në 2020. Ky libër sportiv ka një reputacion të madh për ofrimin e shanse fantastike, një përzgjedhje të gjerë sportesh dhe mbështetje të nivelit të lartë për klientët. Në këtë përmbledhje, ne do të gërmojmë thellë në gjithçka që ju duhet të dini për librin sportiv 20Bet.

Në 20Bet, do të gjeni disa nga shanset më konkurruese atje për futbollin, basketbollin, futbollin dhe sportet e tjera të njohura. Shanset e tyre përditësohen në kohë reale, duke siguruar që ju të merrni gjithmonë çmimin më të mirë. Ju mund të vendosni baste në lojëra të drejtpërdrejta ose opsione para ndeshjes, dhe ka një gamë të gjerë opsionesh bastesh për të zgjedhur, duke përfshirë paratë, lojërat e para, ngacmimet dhe kontratat e së ardhmes.

Seksioni i basteve live të librit sportiv 20Bet është veçanërisht mbresëlënës. Platforma ofron përditësime në kohë reale, duke përfshirë një shfaqje të detajuar të rezultatit aktual, kohën e lojës dhe shumë më tepër. Gjithashtu, do të gjeni shumë tregje bastesh live, duke përfshirë rekuizita të ekipit, rekuizita për lojtarët dhe shumë më tepër. Me bastet në lojë në 20Bet, ju keni një shans për të vazhduar me shpejtësinë me të gjitha veprimet ndërsa ato zhvillohen.

Një përvojë e mirë e përdoruesit dhe aksesueshmëria janë thelbësore për çdo libër sportiv në internet. 20Bet e kupton këtë në mënyrë të përsosur, prandaj platforma e tyre nuk është vetëm e përshtatshme për përdoruesit, por edhe e optimizuar për pajisjet mobile. Ju mund t’i qaseni librit sportiv ose nëpërmjet faqes së tyre të internetit ose aplikacioneve të tyre celulare vendase për Android dhe iOS. Secili ka përfitimet e veta, por të jeni të sigurt, të dyja janë të lëmuara, të shpejta dhe të lehta për t’u përdorur.

20Bet ofron një ofertë të madhe bonus mirëseardhjeje për lojtarët e rinj, duke e bërë atë të vlefshme. Libri sportiv gjithashtu ofron bonuse dhe shpërblime të ndryshme për lojtarët ekzistues përmes programit të tyre të shpërblimeve. Pjesa me e mire? Bonuset dhe shpërblimet mund të përdoren në çdo sport ose opsion bastesh të disponueshme në sit. Prandaj, pavarësisht nëse jeni një lojtar i ri apo me përvojë, 20Bet është një zgjedhje ideale.

20Bet Sportsbook është një platformë fantastike për lojtarët që kërkojnë një libër sportiv në internet me një përzgjedhje të gjerë sportesh, shanse konkurruese dhe shfletim pa probleme. Pavarësisht nëse preferoni bastet përmes pajisjeve celulare ose uebsajtit të tyre, gjithmonë do të shijoni funksionalitetin e përsosur dhe një ndërfaqe të shkëlqyer përdoruesi. Shtojini kësaj ofertën e tyre fantastike të bonusit të mirëseardhjes dhe programin e shpërblimeve, 20Bet ka bërë një emër me reputacion si një nga librat më të mirë sportiv në internet sot.

Përmbledhje e 20Bet Sports

Specifikim Vlera
Emri i Librit Sportiv:
20Bet
Metodat e Depozitimit:
AstroPay, Bitcoin, EcoPayz, Interac, MasterCard, Neosurf, Neteller, Paysafecard, Skrill, VISA, Apple Pay, Perfect Money, Revolut, Jeton, Boleto, SticPay, Rapid Transfer, Ethereum, Litecoin, Tether, Ripple, MiFinity, eZeeWallet, CashtoCode, DogeCoin, BitcoinCash, Bank Transfer, Nodapay, Flexepin, PayDo, Luxonpay
Metodat e Tërheqjes:
Bitcoin, Neteller, Skrill, Ethereum, Litecoin, Tether, Ripple, DogeCoin, BitcoinCash, Bank Transfer
Depozita minimale
10 €
Monedhat:
EUR, USD, BTC, CryptoCurrency
Përputhshmëria:
Windows, Apple, Android, Mobile
Gjuhet:
EN ES FR GR PO SU
Shtetet e Ndaluara:
Afghanistan Algeria American Samoa Arab Republic Australia Belgium Curacao Czech Czech Republic Denmark Egypt Germany Greece Israel Lithuania Myanmar North Korea USA
Kërkesat e Bastit:
Rrotullimi: 6x
Bonusi:
100% Deri Ne €100 
Kodi i Bonusit:

NUK DUHET KODI

Librat Sportiv me te Mira Online

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

Luaj Tash

20Bet

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

100% Deri në 100 € Bonus i depozitës së parë për baste sportive. Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj që kanë bërë depozitimin e tyre të parë min prej 10 € dhe kanë zgjedhur këtë ofertë si një bonus mirëseardhjeje. Të gjithë lojtarët duhet të jenë mbi 18 vjeç dhe të moshës ligjore për të luajtur bixhoz.

Bonuset dhe Promovimet e 20Bet

Aktualisht, janë vetëm 2 bonuse dhe promovime të ofruara nga 20bet sportsbook. Sidoqoftë, mund të gjeni shumë më tepër bonuse në faqen e internetit. Megjithatë, ato janë të fokusuara në kazino, gjë që përforcon atë që thamë në fillim të këtij artikulli.

Ekziston kjo ofertë regjistrimi e quajtur “Depozita e Parë”. Mund të përfitoni deri në 100% ulje në shumën e depozitës tuaj të parë, me shumën maksimale që arrin 100 €. Duke kontrolluar termat dhe kushtet e tyre për këtë ofertë, ata gjithashtu ofrojnë të njëjtin bonus duke përdorur USD, kështu që varet nga vendndodhja juaj.

Depozita minimale e nevojshme për të aktivizuar këtë ofertë është 10 €. Fatkeqësisht, ekziston kjo kërkesë për kthim, gjë që i bën gjërat paksa të bezdisshme për lojtarët që të kërkojnë bonusin e depozitës së parë, pasi 20bet kërkon një rikthim gjashtë herë.

Bonusi tjetër i disponueshëm në 20bet është ai i quajtur “Parashikimet”. Ky bonus në thelb funksionon si një sistem llotarie, ku lojtari i basteve zgjedh lojëra specifike dhe bastuesi duhet të vë bast në një numër të paracaktuar rezultatesh – zakonisht 10 – dhe të shpërblehet sipas numrit të fituesve që lojtari mund të arrijë.

Aktualisht, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 10 € gjatë 5 ditëve të fundit, duke pasur mundësinë të fitojnë deri në 1000 € për 10 fitore radhazi, 100 € për 9 dhe 50 € për 8 fitues.

Luaj Tash

20Bet

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

100% Deri në 100 € Bonus i depozitës së parë për baste sportive. Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj që kanë bërë depozitimin e tyre të parë min prej 10 € dhe kanë zgjedhur këtë ofertë si një bonus mirëseardhjeje. Të gjithë lojtarët duhet të jenë mbi 18 vjeç dhe të moshës ligjore për të luajtur bixhoz.

Shanset te 20Bet

Kur vini baste në sporte në 20Bet dhe faqe të tjera bastesh, mund të gjeni disa shanse të mira. Siç do të shohim më tej në këtë udhëzues, ka më shumë se 30 sporte të disponueshme për lojtarët për të vënë një bast. Megjithatë, futbolli dhe basketbolli kanë shanset më të mira të përgjithshme në bastet online të 20bet.

Shanset e përgjithshme të marzhit të futbollit janë rreth 6.7%. Megjithatë, ju mund të merrni oferta edhe më të mira nga ndeshjet e mëdha si në Premier League dhe ligat e tjera kryesore evropiane, duke përfshirë edhe lojërat e mëdha të UCL.

Marzhi i Basteve

Football   Futbolli        6.9%
Basketball   Basketbolli  6.71%
Hockey   Hockej          4.96%
Tennis   Tenisi            8.01%
Baseball   Bejsbolli        6.3%
Volleyball   Volejbolli       6.45%
MMA   MMA              6.69%

Luaj Tash

20Bet

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

100% Deri në 100 € Bonus i depozitës së parë për baste sportive. Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj që kanë bërë depozitimin e tyre të parë min prej 10 € dhe kanë zgjedhur këtë ofertë si një bonus mirëseardhjeje. Të gjithë lojtarët duhet të jenë mbi 18 vjeç dhe të moshës ligjore për të luajtur bixhoz.

20Bet Avantazhet dhe Disavantazhet

PROS

CONS

20Bet Mobile

Kisha përshtypjen se versioni celular 20bet duket pak më i pastër, më i shpejtë dhe kështu, më i mirë se versioni i desktopit. Edhe pse është e mirë, nuk ka asnjë aplikacion celular të disponueshëm për lojtarët në këtë moment.

Megjithatë, unë e konsideroj të pranueshme, duke pasur parasysh faktin se libri i basteve është më pak se një vjeç dhe është i ri në krahasim me faqet e tjera të basteve. Me këtë thënë, në rast se gjeni ndonjë lidhje që thotë se mund të shkarkoni apk ose aplikacionin e basteve iOS, mendoni ta shmangni atë me çdo kusht, pasi mund të mashtroheni.

Përdorshmëria e 20Bet

Themeluar në vitin 2020, 20bet Sportsbook është një libralidhës mjaft i ri me shumë gjëra të mira për të parë në horizont. Edhe pse ka ende disa kufizime të vendit, ju mund të jeni ende në gjendje t’i përdorni ato në varësi të vendndodhjes tuaj aktuale, për shembull, basteve sportive në internet.

Futbollistët mund të përdorin faqen e internetit 20bet për të vendosur bastet e tyre si në bastet sportive ashtu edhe në lojërat e kazinosë, me këto të fundit që janë fokusi kryesor i prezantuesit deri më tani. Versioni i desktopit 20bet funksionon mirë në përgjithësi dhe përveç kësaj ju keni edhe një version celular, i cili ngarkohet më shpejt se ai tradicional i PC.

Llojet e Basteve të 20Bet

Ka mbi 30 zgjedhje sportive nga të cilat mund të zgjidhni. Ka sporte si Futbolli, Basketbolli, Tenisi dhe Sportet Amerikane si sportet më tradicionale, duke filluar nga ato si Snooker gjithashtu.

Të dyja bastet para ndeshjes dhe ato të drejtpërdrejta janë të disponueshme në 20bet. Dhe ndonjëherë, Libri i Sporteve mund t’ju ofrojë një lloj basti falas, megjithëse nuk renditet si një bonus i duhur.

20bet Llojet e basteve:

 • Bast në futboll
 • Bastet në basketboll
 • Bast në eSports
 • Bast në bejsboll
 • Bast në tenis
 • Bast në boks

Besueshmëria e 20Bet

Për shkak të natyrës së re të këtij krijuesi të basteve, nuk mund të presim licencat më të mira dhe të dhëna të mjaftueshme për sa i përket rishikimeve në internet të 20Bet.

Megjithatë, Libri i Sporteve 20Bet është një prezantues shumë premtues. 20Bet i përket të njëjtit grup kompanish si Tonybet dhe 22Bet, kështu që mund t’i besohet. Ne mendojmë se kjo rezervë është e vlefshme për t’u provuar.

Luaj Tash

20Bet

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

100% Deri në 100 € Bonus i depozitës së parë për baste sportive. Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj që kanë bërë depozitimin e tyre të parë min prej 10 € dhe kanë zgjedhur këtë ofertë si një bonus mirëseardhjeje. Të gjithë lojtarët duhet të jenë mbi 18 vjeç dhe të moshës ligjore për të luajtur bixhoz.

Metodat e Depozitimit dhe Tërheqjes në Bet365

Kur bëhet fjalë për mënyrat e pagesës, mund të themi se është e mundur të gjesh metodat më të zakonshme në mbarë botën në 20bet. Ne do të zgjedhim 4 prej tyre dhe do të vendosim tabelën e depozitave dhe tërheqjeve më poshtë, duke dhënë informacion të përgjithshëm mbi shumën minimale të depozitës/tërheqjes, kohën që merr zakonisht dhe tarifat e mundshme të komisionit.

Depozitat

Kartat e kreditit nga emetuesit më të njohur dhe më të besueshëm janë në dispozicion këtu, si dhe kuletat e njohura elektronike.

 • Bank Transfer
 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin
 • Entropay
 • Mastercard
 • Neteller
 • PayPal
 • Skrill
 • Visa
 • Visa Electron

Tërheqjet

E njëjta gjë vlen edhe për tërheqjet në 20bet. Kontabilisti pranon të njëjtat metoda dhe vlera minimale është e njëjtë me atë të informuar më sipër.

Koha e tërheqjes në Bet365 është mjaft e mirë, pasi shumica e kërkesave tona u përpunuan brenda 24 orëve, që është një dallim i këndshëm nga shumë sajte të tjera që kërkojnë rreth 48 orë për të përpunuar kërkesat për pagesë. Sidoqoftë, mbani në mend se do t’ju duhet të verifikoni identitetin tuaj përpara tërheqjes së parë.

Duke parë se si metodat e pagesës ndryshojnë nga një vend në tjetrin, do t’ju duhet të mësoni rreth opsioneve tuaja të disponueshme drejtpërdrejt në faqen e internetit.

 • Bank Transfer
 • Bank Wire Transfer
 • ecoPayz
 • Entropay
 • MasterCard
 • Neteller
 • Payeer
 • Paypal
 • Skrill
 • Visa
 • Visa Debit
 • VIsa Electron

Mbështetja e Klientit te 20Bet

Në thelb ekzistojnë dy mënyra për të kontaktuar mbështetjen e 20bet në rast se keni probleme gjatë përdorimit të tij. Ekziston biseda e drejtpërdrejtë e prezantuesit dhe opsioni tjetër i kontaktit është përmes emailit.

Biseda live funksionon 24/7 dhe ofron një shërbim të mirë të përgjithshëm mbështetës, me punonjësit e 20bet që me përzemërsi dhe durim shpjegojnë dhe ndihmojnë kërkesat e përgjithshme në mënyrën më të qartë të mundshme.

Për shkak të pandemisë, biseda live është mënyra më e mirë për t’i kontaktuar ata, pasi mbështetja me email funksionon me një ritëm më të ngadaltë, duke marrë deri në ditë për të marrë një përgjigje për një pyetje bazë.

Ne i vlerësuam shërbimet e tyre mbështetëse dhe i përpiluam në tabelën e mëposhtme:

Email: support@20bet.com
Bisedë e drejtpërdrejtë

Konkluzioni

Bastet sportive janë bërë gjithnjë e më popullore vitet e fundit, veçanërisht me rritjen e platformave të basteve në internet. Një platformë e tillë është 20Bet, një lojtar relativisht i ri në industri që ofron një gamë të gjerë opsionesh bastesh sportive.

Një nga veçoritë e spikatura të 20Bet Libri Sportiv është gama e gjerë e sporteve që ato ofrojnë për baste. Ju mund të vendosni një bast në sportet e njohura si futbolli, basketbolli dhe tenisi, por edhe në ato më pak të zakonshme si futsali, futbolli galik dhe snooker. Kjo shumëllojshmëri do të thotë se ka gjithmonë diçka për të bastuar, pavarësisht nga preferenca juaj.

20Bet Libri Sportiv ofron një bonus joshës mirëseardhjeje deri në 100 €, që është një bonus 100% ndeshjeje në depozitën tuaj të parë. Për më tepër, platforma ofron promovime të rregullta për përdoruesit ekzistues, si baste falas, kthim parash dhe rritje të akumuluesve. Kjo veçori është një plus i madh për klientët e 20Bet pasi ofron një mundësi për të rritur shanset tuaja për të fituar dhe për të maksimizuar fitimet tuaja.

Ndërfaqja 20Bet Libri Sportiv është projektuar duke pasur parasysh përdoruesin, duke e bërë të lehtë navigimin, vendosjen e basteve dhe aksesin në informacionin e llogarisë suaj. Gjithçka shfaqet hapur dhe etiketohet, duke e bërë platformën ideale si për përdoruesit e rinj ashtu edhe për përdoruesit me përvojë. Faqja e internetit është gjithashtu e optimizuar për celularin, duke ju lejuar të përdorni atë nga çdo pajisje dhe të vendosni baste në lëvizje.

21Bet Libri Sportiv ofron disa nga shanset më të mira në industri, duke e bërë atë jashtëzakonisht tërheqës për më të mirët. Platforma siguron që bastorët mund të përfitojnë sa më shumë nga bastet e tyre me shanse konkurruese dhe pagesa të larta. Kjo veçori garanton kthimin më të lartë të mundshëm në investimet tuaja.

20Bet Libri Sportiv është një faqe shumëgjuhëshe, e disponueshme në disa gjuhë si anglisht, gjermanisht, rusisht dhe finlandisht. Ky funksion është i shkëlqyeshëm për përdoruesit ndërkombëtarë dhe heq çdo problem me pengesat gjuhësore kur vendosni baste. Aftësia shumëgjuhëshe e sajtit pasqyron përkushtimin e 20Bet për gjithëpërfshirje.

Shërbimi ndaj klientit është thelbësor për të siguruar përvojën më të mirë për përdoruesit e platformës. 20Bet Libri Sportiv ofron një shërbim të besueshëm të kujdesit ndaj klientit që është i disponueshëm 24/7. Platforma ofron gjithashtu disa opsione mbështetëse si email, bisedë live dhe mbështetje telefonike. Kjo veçori rrit besimin e klientëve në platformë dhe i siguron ata se shqetësimet e tyre do të adresohen.

Transmetimi i drejtpërdrejtë është një veçori thelbësore për tregjet e basteve sportive, pasi u mundëson bastorëve të shikojnë ndeshjet drejtpërdrejt dhe të bëjnë baste të informuara. Sidoqoftë, 20Bet Sportsbook nuk ofron asnjë mundësi transmetimi të drejtpërdrejtë. Kjo veçori është një fushë në të cilën platforma mund të përmirësohet pasi kufizon tregun e basteve live të platformës.

20Bet Sportsbook është i disponueshëm në shumë vende, por disa vende janë të kufizuara nga aksesi në platformë për shkak të ligjeve të lojërave të fatit. Kjo veçori do të thotë që njerëzit që jetojnë në vende të kufizuara nuk mund ta përdorin platformën, duke kufizuar tregun ku mund të aksesojë 20Bet.

20Bet Sportsbook ofron veçori të shkëlqyera si një gamë e gjerë sportesh për të bastuar dhe bonuse tërheqëse. Ndërfaqja e platformës është gjithashtu miqësore për përdoruesit, dhe shërbimi i kujdesit ndaj klientit është i besueshëm. Megjithatë, 20Bet Sportsbook i mungon transmetimi i drejtpërdrejtë, pranon vetëm disa opsione pagese dhe kufizon disa vende. Në përgjithësi, 20Bet Sportsbook ka potencial, por duhet të përmirësohet në fushat e përmendura për të konkurruar me lojtarët kryesorë në industri.

Luaj Tash

20Bet

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

100% Deri në 100 € Bonus i depozitës së parë për baste sportive. Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj që kanë bërë depozitimin e tyre të parë min prej 10 € dhe kanë zgjedhur këtë ofertë si një bonus mirëseardhjeje. Të gjithë lojtarët duhet të jenë mbi 18 vjeç dhe të moshës ligjore për të luajtur bixhoz.

FAQ

A është 20bet një libralidhës i licencuar?

Po, 20bet u licencua nga autoritetet e lojërave të fatit në ishullin Curaçao.

A ofron 20bet para të gatshme?

Po, 20bet aktualisht po ofron shërbimin e marrjes së parave për shumicën e sporteve të disponueshme në faqe.

Si të merrni bonusin e mirëseardhjes 20bet?

Për të marrë këtë bonus, duhet të regjistroheni në platformë dhe të bëni depozitën tuaj minimale prej 10 Euro ose 10 Dollarë. Shikoni termat dhe kushtet e tyre për të përmbushur të gjitha kërkesat dhe mbajtësi i librave do t’ju japë bonusin 100% mbi depozitën tuaj të parë.

A është e mundur të vihet bast në Premier League në 20bet?

Jo vetëm që është e mundur, por është ndoshta ngjarja e tyre kryesore në bastet sportive. Shanset për Ligën Premier angleze në 20bet janë të mëdha.

A mund ta mbyll llogarinë time 20bet kur/nëse dua?

Natyrisht, rezervisti ka politikat e tij të mbylljes së llogarisë dhe është e mundur ta bëjë këtë në çdo kohë që bastuesi dëshiron ose ndien nevojën.

Zbulimi i fitimeve: ne përdorim lidhjet e filialeve në disa nga vlersimet e basteve sportive dhe kazinove në internet që shfaqen në këtë faqe. Kjo ndihmon faqen tonë të mbulojë kostot e sajtit, Faleminderit për mbështetjen tuaj. Lexo me Shume

KIKOBET - Bonusi 100% Deri Në €500
Luaj Tash
close-image
Scroll to Top