Bastore Sportive

22Bet Sports

9.7/10
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

22Bet është një faqe interneti e lojërave të fatit e themeluar në vitin 2017 në Qipro, nga individë që kishin pasion lojërat e fatit. Ata donin t’u ofronin klientëve një produkt unik që është i paketuar dhe i përkujdesur për atë që dëshiron klienti. Ata vendosën të ofrojnë një përzgjedhje të gjerë tregjesh, mbi 1000 ngjarje në ditë dhe shanset më të mira të disponueshme. Gjuajtësit do të shijojnë bonuset dhe promovimet bujare të disponueshme dhe monedhën speciale që mund të përdorin për të blerë bonuse dhe suvenire.

Ata kanë shumë mënyra pagese që klientët mund t’i përdorin për të bërë depozita dhe tërheqje, dhe mbështetja e tyre shumë-gjuhëshe është një iniciativë e shkëlqyeshme nga kjo librari për të siguruar gjithëpërfshirjen për çdo lojtar që viziton faqen. Ju gjithashtu mund të shikoni produktet e tyre argëtuese dhe emocionuese si Kazino, Lotari, Poker, Financa, Forex dhe Bingo.

Përmbledhje e 22Bet Sport

Specifikim Vlera
Emri i Librit Sportiv:
22Bet
Metodat e Depozitimit:
Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, BitShares, Bytecoin, CartaSi by Skrill, Dash, DigiByte, Dogecoin, E-Vouchers, Ecopayz, Entopray, Epay, Ethereum, Ethereum Classic, GameCredits, Jeton Wallet, Litecoin, Mastercard, Monero, Nem, Neosurf, Neteller, Payeer, Paysafecard, Perfect Money, PostePay by Skrill
Metodat e Tërheqjes:
Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin gold, BitShares, Bytecoin, CartaSi by Skrill, Dash, DigiByte, Dogecoin, E-Vouchers, Ecopayz, Entopray, Epay, Ethereum, Ethereum Classic, GameCredits, Jeton Wallet, Litecoin, Mastercard, Monero, Nem, Neosurf, Neteller, Payeer, Paysafecard, Perfect Money, PostePay by Skrill
Depozita minimale
1 €
Monedhat:
BRY, XBT, BRL, GBP, EUR, IRR, RUB, TRY, USD, UAH
Përputhshmëria:
Windows, Apple, Android, Mobile
Gjuhet:
Shqip, Anglisht, Kinezisht, Çekisht, Finlandisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Hebraisht, Japonisht, Koreane, Norvegjisht, Polonisht, Portugez, Rusisht, Spanjisht, Suedisht,
Shtetet e Ndaluara:
Franca, Irani, Italia, Holanda, Mbretëria e Bashkuar, SHBA
Kërkesat e Bastit:
Rrotullimi: 3x Brenda 24 Oreve
Bonusi:
100% Deri Ne €122 
Kodi i Bonusit:

NUK DUHET KODI

Librat Sportiv me te Mira Online

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

Luaj Tash

22Bet

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

Bonuset dhe Promovimet e 22Bet

Aktualisht ka 3 oferta për libra sportive nga 22Bet. Përderisa në sipërfaqe nuk duket shumë, mungesa e shumëllojshmërisë së opsioneve mund të balancohet nga bujaria e tyre. A flet cilësia mbi sasinë në këtë rast? Le të shohim.

Ata ofrojnë një bonus depozite të parë prej 122 USD/EUR (ose monedhë ekuivalente) për shumicën e vendeve ku punojnë.

Bonusi ka kërkesa specifike për bast: për të qenë në gjendje ta tërhiqni atë, duhet ta ktheni atë 5 herë (5 herë shumën e bonusit) në bastet akumuluese me të paktën 3 zgjedhje që kanë koeficient 1.40 ose më të lartë secila, gjë që mund ta bëjë atë mjaft. sfidë për disa njerëz.

Në përgjithësi, kërkesat nuk janë aq të rrepta sa mund të ishin në faqet e basteve, dhe koeficienti 1.40 ka një shans të mirë për të goditur.

E dyta është Bonusi javor i ringarkimit 100% deri në 100Eur. Ne gjetëm një strategji argëtuese se si ta shfrytëzojmë atë. E vetmja pengesë e saj është se në thelb duhet ta shpenzoni brenda 24 orësh ose skadon. Për më tepër, ju duhet ta kaloni atë 3 herë në bastet akumuluese që kanë të paktën 3 zgjedhje me koeficient më të lartë se 1.40 secila. Ky është shumë aksion i fundjavës!

E treta është një REBATE (bonus për kthimin e parave). 22Bet ju kthen 0.3% të të gjitha basteve tuaja të vendosura gjatë javës. Për shembull, ne bëmë 1000 EUR baste gjatë javës, që do të na jepte 3 EUR në cashback. Sigurisht, 3 euro janë gjithashtu para, por në përgjithësi është një promo e keqe, veçanërisht për ata që bastojnë herë pas here me shuma të ulëta.

Si përfundim, ata kanë një bonus të mirë të depozitës së parë, një bonus të jashtëzakonshëm të rregullt të kthimit të parave që kërkon që ju të veproni shpejt dhe një bonus përgjithësisht të pavlefshëm për kthimin e parave.

Luaj Tash

22Bet

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

Shanset te 22Bet

22 Shanset e basteve në ndeshjet e njohura të futbollit janë në nivel me mesataren e tregut të basteshkruesve të tjerë; megjithatë, në sportet e tjera, marzhet janë shumë tërheqëse në krahasim me shumë alternativa.

Në përgjithësi, 22bet ofron shanse mjaft bujare në një shumëllojshmëri të gjerë tregjesh. Kjo ka të bëjë veçanërisht me sportet e tjera nga ato më të njohurat (si futbolli dhe hokej mbi akull), pasi zakonisht, sa më i rrallë të jetë sporti, aq më i madh është diferenca e një faqeje bastesh. Nga ajo që kemi përjetuar, shkalla e rritjes së marzhit midis sporteve në 22bet është shumë miqësore për klientët.

Marzhi i Basteve

Football   Futbolli        5.33%
Basketball   Basketbolli  5.7%
Hockey   Hockej          5.38%
Tennis   Tenisi            6.61%
Baseball   Bejsbolli        6.3%
Volleyball   Volejbolli       6.45%
MMA   MMA              6.69%

Luaj Tash

22Bet

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

22Bet Avantazhet dhe Disavantazhet

PROS

CONS

22Bet Mobile

Ashtu si shumë site bastesh, 22Bet ofron versione Android dhe iOS.

Versioni celular funksionon jashtëzakonisht shpejt për shkak të orientimit të kompanisë në tregun afrikan me gjerësinë e brezit të kufizuar. Versionet celulare të 22bet ofrojnë të njëjtin funksionalitet si ai i desktopit së bashku me shumë gjëra të dobishme si njoftimet në lojë (këndore, letra, rezultate, goditje të lira, penallti), transmetime video të drejtpërdrejta për eSports të disponueshme në aplikacionet Android dhe iOS.

Kur përdorni celularin tuaj, mund të bastni për të gjitha ngjarjet e disponueshme, të hyni në historinë tuaj të basteve, të merrni pjesë në promovime, të kërkoni mbështetje, të depozitoni dhe të tërhiqni fonde.

Përdorshmëria e 22Bet

Një nga veçoritë më të spikatura të 22Bet është ndërfaqja e tij e përdoruesit. Faqja e internetit është e dizajnuar mirë, e lehtë për t’u naviguar dhe ka një proces të thjeshtë regjistrimi. Faqja kryesore u ofron përdoruesve qasje të shpejtë në ngjarjet më të njohura sportive dhe ndeshjet e ardhshme.

Faqja e internetit ka gjithashtu një funksion kërkimi që i lejon përdoruesit të gjejnë shpejt një ndeshje, ligë ose skuadër specifike për të cilën duan të bastojnë. Një tjetër veçori e dobishme e platformës 22Bet është fletë bastet. Përdoruesit mund të shtojnë dhe heqin lehtësisht baste nga fletët e tyre të basteve dhe të monitorojnë fitimet e tyre të mundshme. Fletët e basteve gjithashtu i lejojnë përdoruesit të vendosin kufijtë e basteve, që është një veçori e dobishme për ata që duan të menaxhojnë shpenzimet e tyre në platformë.

Llojet e Basteve të 22Bet

Llojet e basteve janë një nga anët më të forta të 22Bet, dhe diapazoni shpesh është shumë më i gjerë se në bastebërësit e tjerë.

A keni vënë bast ndonjëherë për motin? Epo, mundeni në 22Bet. Dhe gjithashtu në shfaqje televizive, çmime muzikore/filmash, politikë, rap Battles. Nëse mendoni se Bill Gates merr një çmim Nobel këtë vit, basti 10$ do të jepte një pagesë prej 340$ nëse kjo ndodh. Ose mund të fitoni 190 dollarë me të njëjtin bast prej 10 dollarësh nëse do të fitohet një çmim tjetër Nobel për të vërtetuar se Toka është e sheshtë.

Ne nuk e dimë se si kjo është më e mundshme se fitimi i Gates, por një bast është një bast.

22bet ofron një nga varietetet më të gjera të basteve që kemi parë ndonjëherë, dhe është padyshim një anë shumë e fortë dhe tërheqëse e kësaj faqeje bastesh.

Llojet e basteve të Betwinner:

 • Bast në futboll
 • Bastet në basketboll
 • Bast në eSports
 • Bast në bejsboll
 • Bast në tenis
 • Bast në boks

Besueshmëria e 22Bet

22Bet u krijua në 2017. Ata operojnë nën licencën e Curacao në mbarë botën, por gjithashtu kanë licenca lokale (Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, Bordi i Kontrollit dhe Licencimit të Basteve të Kenias, Bordi Nigerian i Lojërave).

Ka shumë ankesa për 22Bet. Tonelata të atyre komenteve negative të 22Bet janë të lidhura me probleme të tërheqjes. Megjithatë, ne e kuptojmë se shumë prej tyre janë të rreme. Për të shmangur çdo situatë të pakëndshme, ne nuk rekomandojmë të depozitoni shuma të mëdha parash derisa të kaloni procesin tuaj të verifikimit (i cili zakonisht vihet në pikëpyetje pasi të keni aktivizuar disa prej flamujve të tyre të brendshëm të panjohur).

Luaj Tash

22Bet

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

Metodat e Depozitimit dhe Tërheqjes në 22Bet

Depozitat

22bet ofron 122 mënyra depozitimi në mbarë botën.

Disponueshmëria e shumicës së tyre varet kryesisht nga vendndodhja e klientit, por depozitimi i parave në llogarinë tuaj nuk duhet të jetë shumë problem pasi kompania ofron të gjitha metodat kryesore ndërkombëtare (dhe nganjëherë lokale) të pagesës.

Depozita minimale është vetëm 1 EUR/USD (ose monedhë ekuivalente).

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Bitcoin gold
 • BitShares
 • Bytecoin
 • CartaSi by Skrill
 • Dash
 • DigiByte
 • Dogecoin
 • E-Vouchers
 • Ecopayz
 • Entopray
 • Epay
 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • GameCredits
 • Jeton Wallet
 • Litecoin
 • Mastercard
 • Monero
 • Nem
 • Neosurf
 • Neteller
 • Payeer
 • Paysafecard
 • Perfect Money
 • PostePay by Skrill
 • QTUM
 • Sibcoin
 • Skrill
 • Skrill 1-Tap
 • Sofort
 • Sticpay
 • Verge
 • Visa
 • ZCash

Tërheqjet

Ju mund të përdorni 65 metoda të tërheqjes në mbarë botën, me pothuajse të gjitha metodat kryesore të tërheqjes që mbulohen. Avantazhi i arsyeshëm është vetëm kufiri min 2 EUR/USD për shumë opsione pagese si Skrill, Neteller, EcoPayz.

Kur bëhet fjalë për kuletat elektronike, shpejtësia e tërheqjes mesatarisht duket të jetë shumë e shpejtë. Për shembull, ne bëmë një arkëtim të Skrill në më pak se 10 minuta dhe e njëjta gjë duhet të jetë e vërtetë për transaksionet e tjera dixhitale. Megjithatë, transfertat me kartë krediti dhe banka janë një histori krejtësisht e ndryshme me transaksione që zgjasin deri në 7 ditë pune.

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Bitcoin gold
 • BitShares
 • Bytecoin
 • CartaSi by Skrill
 • Dash
 • DigiByte
 • Dogecoin
 • E-Vouchers
 • Ecopayz
 • Entopray
 • Epay
 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • GameCredit
 • Jeton Wallet
 • Litecoin
 • Mastercard
 • Monero
 • Nem
 • Neosurf
 • Neteller
 • Payeer
 • Paysafecard
 • Perfect Money
 • PostePay by Skrill
 • QTUM
 • Sibcoin
 • Skrill
 • Skrill 1-Tap
 • Sofort
 • Sticpay
 • Verge
 • Visa
 • ZCash

Mbështetja e Klientit te 22Bet

Ekzistojnë dy vende kryesore të reagimeve/mbështetjes të disponueshme në 22bet:

Bisedë e drejtpërdrejtë
e-mail

Për habinë tonë, nuk ka mbështetje të drejtpërdrejtë telefonike brenda 22BET ?. Sidoqoftë, në Android mund të kërkoni një kthim telefonate.

Ne ishim të kënaqur me përgjigjen e shpejtë dhe konstruktive të emailit, por biseda e drejtpërdrejtë tregoi disa paaftësi të gjërave. 22Bet kishte fiksuar 3 ngjarje (akumulues trefishi) në faqen e tyre kryesore, por pak nga specialistët e mbështetjes së klientit dukeshin shumë larg nga të kuptuarit e bazave të termave të basteve të futbollit.

Konkluzioni

Po kërkoni një libër sportiv që ka të gjitha veçoritë thelbësore për një përvojë të qetë dhe emocionuese bastesh në internet? Mos kërkoni më larg se 22Bet Sportsbook – një platformë e njohur bastesh në internet që ofron një gamë të gjerë tregjesh sportive dhe bastesh. Faqja e internetit funksionon në disa vende, duke përfshirë Indinë, dhe ne e kemi shqyrtuar gjerësisht për t’ju ndihmuar të vendosni nëse është libri i duhur sportiv në internet për ju.

22Bet Sportsbook ka disa veçori që e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për entuziastët e basteve sportive në internet. Këtu janë disa nga përfitimet kryesore të platformës:

Pavarësisht nëse jeni adhurues i kriketit, futbollit, basketbollit ose ndonjë sporti tjetër, 22Bet Sportsbook ju ka mbuluar. Faqja e internetit mbulon një gamë të gjerë sportesh, që do të thotë se gjithmonë mund të gjeni tregje të reja dhe emocionuese bastesh për të eksploruar. Edhe më mirë, 22Bet ofron shanse konkurruese për të gjitha sportet, duke ju dhënë një shans për të fituar shumë në bastet tuaja.

Nëse po kërkoni edhe më shumë emocione, 22Bet Sportsbook ka një veçori të basteve live që ju lejon të vini bast në lojëra kur ato ndodhin. Kjo veçori shton një shtresë shtesë emocioni në bastet sportive në internet dhe mund të rrisë shanset tuaja për të fituar të mëdha.

22Bet Sportsbook ofron disa bonuse dhe promovime që shpërblejnë përdoruesit për besnikërinë e tyre. Për shembull, përdoruesit e rinj mund të përfitojnë nga një bonus bujar mirëseardhjeje, ndërkohë që klientët ekzistues mund të marrin pjesë në promovime të ndryshme, si ofertat e kthimit të parave dhe turnetë speciale të basteve.

22Bet Sportsbook është një zgjedhje e shkëlqyer për entuziastët e basteve sportive në internet, të cilët kërkojnë një gamë të gjerë të tregjeve sportive dhe emocionuese të basteve. Platforma ka disa përfitime, duke përfshirë mundësi bastesh live dhe bonuse dhe promovime bujare.

Luaj Tash

Kodi i Bonusit:

FAQ

A mund të bastoj në 22Bet në celular?

Po ti mundesh! Është e mundur të vini bast duke përdorur telefonin tuaj duke zgjedhur ose versionin celular 22Bet ose aplikacionin.

A është 22Bet i sigurt?

Pavarësisht ankesave nga përdoruesit në internet, mund të themi se 22Bet është i sigurt, pasi ata mbajnë licenca në mbarë botën ‒ Curaçao ‒ dhe ato lokale ‒ UKGC, Kenia dhe Nigeria.

A ofron 22Bet ndonjë bonus për bastorët e rinj?

Po, ka një bonus mirëseardhjeje që ofron 122 USD ose EUR për të sapoardhurit për sa kohë që ata përmbushin kërkesat e tyre siç u përmend. Gjithsej, ka tre bonuse që mund t’i shijoni në 22Bet.

Cilat sporte ofrohen në 22Bet?

Futbolli, basketbolli, tenisi dhe volejbolli janë disa nga sportet e disponueshme në 22Bet. Ju gjithashtu mund të bastni në eSports dhe në lloje të veçanta bastesh, si moti dhe politika.

A mund të bastoj në eSports në 22Bet?

Sigurisht! LoL, DoTA 2 dhe CS:GO janë disa nga opsionet e disponueshme në 22Bet.

Zbulimi i fitimeve: ne përdorim lidhjet e filialeve në disa nga vlersimet e basteve sportive dhe kazinove në internet që shfaqen në këtë faqe. Kjo ndihmon faqen tonë të mbulojë kostot e sajtit, Faleminderit për mbështetjen tuaj. Lexo me Shume

KIKOBET - Bonusi 100% Deri Në €500
Luaj Tash
close-image
Scroll to Top