Bastore Sportive

Bet365 Sports

9.7/10
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Hapni një llogari me bet365 sot dhe vini bast në një gamë të madhe tregjesh me kompaninë e preferuar të basteve sportive online në botë.

Bet365 është një kazino online bastesh sportive dhe me famë botërore. Është themeluar në vitin 2000 nga Denise Coates dhe ndodhet në Stoke-on-Trent, Angli. Bet365 është rritur me hapa të mëdhenj deri në masën e grumbullimit të mbi 19 milionë klientëve në mbi 200 vende. Ndër ofertat e shumta, libri i sporteve bet365 është një produkt i famshëm që ka qenë një qendër tërheqëse për shumë lojtarë.

Shërbime të tjera të lojërave të fatit online që ofron janë; lojëra kazino, baste financiare, zagarë, kazino live dhe poker. Në këtë përmbledhje, ju do të keni mundësinë të mësoni në thellësi pse kjo librari është e pakrahasueshme. Nga shërbimi ndaj klientit, mënyrat e pagesës, shumëllojshmëria e lojërave dhe shumë më tepër, ky bastvënës dallohet nga shumë prej konkurrentëve të tij.

Përmbledhje e Bet365 Sports

Specifikim Vlera
Emri i Librit Sportiv:
Bet365
Metodat e Depozitimit:
Bank Transfer, Bank Wire Transfer, Bitcoin, Entropay, Mastercard, Skrill, Neteller, PayPal, Visa, Visa Electron
Metodat e Tërheqjes:
Bank Transfer, Bank Wire Transfer, Visa, Visa Debit, VIsa Electron, Neteller, Payeer, Paypal, Skrill, ecoPayz, Entropay, MasterCard
Depozita minimale
1 €
Monedhat:
EUR, USD, RUB, GBP, PLN, NOK, CAD, DKK, ZAR, HKD, SGD
Përputhshmëria:
Windows, Apple, Android, Mobile
Gjuhet:
EN, ES, GR, IT, RO, DE, DK
Shtetet e Ndaluara:
Afghanistan, American Samoa, Belgium, Burundi, Cambodia, France, Hong Kong, Israel, Netherlands, North Korea, Philippines, Portugal, Romania, Singapore, South Africa, Turkey, Turkmenistan, US Virgin Islands, Uzbekistan
Kërkesat e Bastit:
Rrotullimi: 3x Brenda 24 Oreve
Bonusi:
Deri Ne €100 
Kodi i Bonusit:

NUK DUHET KODI

Librat Sportiv me te Mira Online

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

T&C's Aplikohen

Vetëm regjim i ri - 18+. Për të marrë çmimin (deri në 200 £ në depozitën fillestare), zgjidhni dhe depozitoni 10, 50 £ ose 100 £ brenda 14 ditëve. Pastaj, ju keni edhe 7 ditë të tjera për të vënë bast aksionet në para 50 herë. Kontributet në baste ose lojëra ndryshojnë. Me një depozitë kualifikuese, Big Bass Splash do të marrë deri në 100 rrotullime pa bast shumëzuar me 10p me një skadim 3-ditor.

T&C's Aplikohen

18+. Vetëm lojtarë të rinj. Depozitë prej të paktën 20 £. Lejohet vetëm një bonus prej 50 £. Oferta është e mirë për dy javë pas marrjes së saj (14 ditë). Fitimi maksimal nga një rrotullim është 100 £. Si pjesa e bonusit, ashtu edhe pjesa e rrotullimeve i nënshtrohen një kërkese për bast 35x. Rrotullimet jepen për lojëra të caktuara (Starburst). Nëse nuk përdoret, rrotullimet zhduken pas 24 orësh. Zbatohen T&C të plota.

T&C's Aplikohen

Vetëm lojtarët e sapo regjistruar që bëjnë një depozitë fillestare minimale prej 10 £ kanë të drejtë për bonusin e mirëseardhjes. Nxitja e mirëseardhjes mund të përdoret vetëm një herë kur të bëni depozitën tuaj fillestare. Ju duhet të vini bast 35 herë më shumë se shuma e depozitës suaj të parë brenda 60 ditëve nga data kur opsioni i Bonusit të Mirëseardhjes u aktivizua në zonën "Bonuset e mia" të llogarisë tuaj në mënyrë që të merrni bonusin maksimal prej 200 £. 18+. Zbatohen të gjitha kushtet.

T&C's Aplikohen

Vetëm lojtarët e rinj kanë të drejtë për bonusin e mirëseardhjes, i cili ka një maksimum prej 100% deri në 100 £, një kërkesë minimale për depozitim prej 20 £, pa maksimum parash, kërkesat e basteve bonus prej 35x, një bast maksimal me një bonus aktiv prej £ 5, kufizimet e përshtatshmërisë për abuzim të dyshuar dhe kushtet e kthimit të parave pa kufizime. Depozitat Skrill dhe Neteller nuk janë të pranueshme për kthimin e parave të gatshme dhe kjo vlen vetëm për depozitat që nuk përfshijnë bonuse.

T&C's Aplikohen

Oferta e mirë pas katër depozitave. ekskluzivisht për lojtarët e rinj. 18+. Depozita minimale: 20 £. Katër depozita gjithsej për paketën e mirëseardhjes; Kërkohet bast 35x. Zbatohen kushtet e plota.

Luaj Tash

Bet365

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Hapni një llogari me bet365 sot dhe vini bast në një gamë të madhe tregjesh me kompaninë e preferuar të basteve sportive online në botë.

Bonuset dhe Promovimet e Bet365

Një nga arsyet pse Bet365 Sports është një zgjedhje kaq e popullarizuar në mesin e basteve sportive është për shkak të bonusit bujar të mirëseardhjes që ofron. Përdoruesit e rinj trajtohen me një bonus ndeshjeje 100% deri në 100 € në depozitën e tyre të parë. Ky bonus mund të përdoret për të vendosur baste në një gamë të gjerë sportesh, duke përfshirë futbollin, basketbollin, tenisin dhe kriketin. Megjithatë, vlen të përmendet se ky bonus i mirëseardhjes vjen me kërkesat e basteve që duhet të plotësohen përpara se të tërhiqen çdo fitim. Në përgjithësi, ky bonus është një nxitje e madhe për përdoruesit e rinj që të regjistrohen në Bet365 Sports.

Bet365 ofron një sërë promovimesh bastesh në lojë për sporte të ndryshme, nga futbolli te tenisi. Këto promovime përfshijnë nxitjen popullore “Pagim i hershëm me 2 gola”, ku ju mund të merrni fitimet tuaja herët nëse ekipi juaj rritet me dy në ndeshje, pavarësisht nga rezultati përfundimtar. Promovimet e tjera të basteve në lojë përfshijnë “Bonuset e akumuluesit të tenisit” dhe “Oferta e pagesës së hershme të NFL”. Këto oferta jo vetëm që përmirësojnë përvojën e përgjithshme të basteve për përdoruesit, por gjithashtu inkurajojnë përdoruesit të vazhdojnë të vendosin baste me Bet365 Sports.

Bet365 Sports gjithashtu krenohet me ofrimin e një sërë promovimesh ekzistuese të përdoruesve për t’i mbajtur përdoruesit të angazhuar. Këto promovime përfshijnë “Sky Dogs 2/1”, ku mund të merrni një bast fitues në një “Sky Dog” (Greyhound) me koeficient 2/1. Për më tepër, ekziston “Oferta e ITV Racing 4/1”, ku mund të merrni një bast pa rrezik mbi një kalë që fiton me koeficient 4/1 ose më shumë. Jo vetëm që këto oferta ekzistuese të përdoruesve ofrojnë vlerë të shtuar, por ato gjithashtu krijojnë një ndjenjë besnikërie midis përdoruesve të Bet365 Sports.

Gama e bonuseve dhe promovimeve të Bet365 Sports është një nga arsyet e shumta pse ajo është një zgjedhje e popullarizuar në mesin e basteve sportive. Nga bonusi i mirëseardhjes 100% deri te ofertat e basteve në lojë dhe promovimet ekzistuese të përdoruesve, ka diçka për të gjithë. Çdo bonus dhe promovim vjen me termat dhe kushtet e veta, prandaj sigurohuni t’i lexoni ato përpara se të bëni ndonjë bast kualifikues.

Luaj Tash

Bet365

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Hapni një llogari me bet365 sot dhe vini bast në një gamë të madhe tregjesh me kompaninë e preferuar të basteve sportive online në botë.

Shanset te Bet365

Me fjalë të thjeshta, shanset përfaqësojnë probabilitetin e një rezultati specifik për të ndodhur. Në bastet sportive, shanset shprehen si një numër që tregon se sa mund të fitoni për një bast të caktuar. Për shembull, nëse shanset që një ekip futbolli të fitojë një ndeshje janë 2.50 dhe ju vini bast 10 dollarë për të, mund të fitoni potencialisht 25 euro nëse skuadra fiton. Bet365 përdor shanset fraksionale, të cilat shfaqen si fraksion, si p.sh. 9/2 ose 3/1.

Nga sa kemi parë, nëse doni të bastni në futboll ose në disa sporte të tjera, shanset në Bet365 janë pak më të larta se mesatarja e tregut. Sidoqoftë, mbani në mend se informacioni i dhënë mbi shanset dhe marzhet është rreptësisht i përciptë dhe është i vërtetë vetëm për përvojën tonë personale në atë kohë dhe datë të saktë.

Marzhi i Basteve

Football   Futbolli        5.33%
Basketball   Basketbolli  5.7%
Hockey   Hockej          5.38%
Tennis   Tenisi            6.61%
Baseball   Bejsbolli        6.3%
Volleyball   Volejbolli       6.45%
MMA   MMA              6.69%

Luaj Tash

Bet365

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Hapni një llogari me bet365 sot dhe vini bast në një gamë të madhe tregjesh me kompaninë e preferuar të basteve sportive online në botë.

Bet365 Avantazhet dhe Disavantazhet

PROS

CONS

Bet365 Mobile

Bet365 ka një faqe interneti të përgjegjshme për celularin që ka të njëjtat veçori si versioni i desktopit. Pavarësisht nga pamja e hijshme e cila duket mjaft normale me shumicën e faqeve të internetit për celularë, lojtarët mund të lëvizin lehtësisht poshtë skuadrave, të bastojnë në ndeshje të drejtpërdrejta dhe të kalojnë mes lojërave të ndryshme sportive.

Aplikacioni celular është gjithashtu një opsion tjetër që lojtari të shijojë përvojën e plotë të lojërave nga pajisjet e tyre celulare. Aplikacioni celular është i disponueshëm si për aplikacionin Android ashtu edhe për iOS. Aplikacioni celular është kufizues për vendin; prandaj, përdorues nga vende të caktuara mund të mos jetë në gjendje të identifikohet nga aplikacioni.

Përdorshmëria e Bet365

Kur bëhet fjalë për bastet sportive në internet, ka mundësi të panumërta në dispozicion të bastorëve. Sidoqoftë, një nga opsionet më të njohura dhe më të suksesshme është Bet365. Bet365 është një platformë bastesh në internet që ofron një gamë të gjerë sportesh dhe lojërash për përdoruesit e saj. Megjithatë, që një platformë të jetë vërtet e suksesshme, duhet të jetë miqësore për përdoruesit dhe të ofrojë një përvojë të këndshme për përdoruesit e saj. Këtu bie në sy Bet365, me përdorshmërinë e saj të jashtëzakonshme.

Një nga elementët kryesorë të përdorshmërisë së Bet365 është lundrimi i qetë. Platforma është krijuar për të qenë e lehtë për t’u përdorur, me një plan urbanistik të qartë dhe konciz që i lejon përdoruesit të gjejnë atë që kërkojnë shpejt dhe me efikasitet. Platforma është gjithashtu e optimizuar për përdorim celular, me një aplikacion celular miqësor për përdoruesit që i lejon përdoruesit të vendosin bastet e tyre lehtësisht në lëvizje.

Karakteristikat kryesore për navigimin

 • Paraqitja e qartë dhe koncize
 • Optimizuar për përdorim celular
 • Aplikacion celular miqësor për përdoruesit
 • Navigacion i shpejtë dhe efikas

Llojet e Basteve të Bet365

Një element tjetër që shton përdorshmërinë e Bet365 është gama e gjerë e opsioneve të basteve. Platforma ofron një shumëllojshmëri sportesh dhe lojërash për të bastuar, duke përfshirë futbollin, basketbollin, tenisin, garat me kuaj dhe shumë të tjera. Kjo i lejon përdoruesit të zgjedhin sportin ose lojën me të cilën janë më të njohur dhe kanë më shumë njohuri për të, gjë që mund të rrisë shanset e tyre për të fituar.

Gama e sporteve dhe lojërave në Bet365:

 • Futbolli
 • Basketboll
 • Tenis
 • Gare me kuaj
 • Dhe shumë të tjera

Besueshmëria e Bet365

Ka dhjetëra komente negative të Bet365 në internet, megjithatë asnjë këshilltar i vetëm i ekipit tone nuk ka pasur ndonjë problem në lidhje me tërheqjet. Duke parë se si Bet365 konsiderohet nga shumë njerëz si një nga faqet më të mëdha të basteve në botë, ne që në fillim ishim të prirur t’i besojmë dhe deri më tani libri sportiv nuk na zhgënjeu.

Përvoja jonë në marrëdhëniet me libralidhësin ishte mjaft e vlefshme dhe e dobishme, me kërkesat për tërheqje që plotësoheshin pa asnjë problem në mënyrë të sjellshme dhe në kohë.

Luaj Tash

Bet365

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Hapni një llogari me bet365 sot dhe vini bast në një gamë të madhe tregjesh me kompaninë e preferuar të basteve sportive online në botë.

Metodat e Depozitimit dhe Tërheqjes në Bet365

Depozitat

Në vendndodhjen tonë, na u ofruan mënyra pagese që mbulonin opsionet më të njohura të kartës së kreditit dhe portofolit elektronik. Ne kemi kaluar rrugën e portofolit elektronik dhe kemi depozituar para në llogarinë tonë afër në çast. Depozita maksimale është 50,000 £ – një shumë që do të jetë më se e mjaftueshme për pothuajse çdo lojtar të Bet365.

 • Bank Transfer
 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin
 • Entropay
 • Mastercard
 • Neteller
 • PayPal
 • Skrill
 • Visa
 • Visa Electron

Tërheqjet

Mënyrat e pagesës për tërheqjet e parave në rastin tonë ishin pothuajse të njëjta si për depozitat. Duke përdorur të njëjtat mënyra pagese me portofolin elektronik si më parë, ne arritëm të tërhiqnim para pa probleme.

Koha e tërheqjes në Bet365 është mjaft e mirë, pasi shumica e kërkesave tona u përpunuan brenda 24 orëve, që është një dallim i këndshëm nga shumë sajte të tjera që kërkojnë rreth 48 orë për të përpunuar kërkesat për pagesë. Sidoqoftë, mbani në mend se do t’ju duhet të verifikoni identitetin tuaj përpara tërheqjes së parë.

Duke parë se si metodat e pagesës ndryshojnë nga një vend në tjetrin, do t’ju duhet të mësoni rreth opsioneve tuaja të disponueshme drejtpërdrejt në faqen e internetit.

 • Bank Transfer
 • Bank Wire Transfer
 • ecoPayz
 • Entropay
 • MasterCard
 • Neteller
 • Payeer
 • Paypal
 • Skrill
 • Visa
 • Visa Debit
 • VIsa Electron

Mbështetja e Klientit te Bet365

Opsionet e disponueshme të mbështetjes për vendndodhjen tonë ishin biseda e drejtpërdrejtë, e-mail dhe telefonata direkt në Bet365. Kjo është kryesisht e njëjtë për vendndodhjet e tjera, megjithatë, në disa vende, grupi i opsioneve të dobishme mund të jetë edhe më i madh. Në përgjithësi, ne ishim shumë të kënaqur me cilësinë e shërbimit ndaj klientit, sepse ata na ndihmuan shumë gjatë pyetjeve tona dhe dhanë informacion të shkëlqyeshëm për pyetjet e bëra.

Mbështetja është e disponueshme 24/7, megjithatë, nëse nuk jeni gati të flisni me dikë, kishte gjithashtu një seksion të gjerë Ndihme në faqen e internetit.

Ne mund të aksesonim shërbimin ndaj klientit duke shtypur lidhjen “Na kontaktoni” në fund të faqes, e cila shfaqi menynë me opsionet e disponueshme për vendndodhjen tonë.

Konkluzioni

Bet365 është një nga faqet e internetit më të njohura të basteve sportive. E njohur për përzgjedhjen e saj të madhe të sporteve dhe shanset konkurruese, ajo ka grumbulluar një ndjekës të madh. Në këtë artikull, ne do të gërmojmë në veçoritë e Bet365 dhe do të japim verdiktin tonë nëse ajo i përshtatet reputacionit të saj si një faqe interneti kryesore e basteve sportive.

Veçoritë

Bet365 ofron një përzgjedhje të madhe sportesh për të bastuar. Pavarësisht nëse je i apasionuar pas sporteve të njohura si futbolli, basketbolli dhe tenisi, apo sportet e veçanta si pingpong dhe futbolli gal, do t’i gjeni të gjitha këtu.
Faqja e internetit ofron gjithashtu një gamë të gjerë tregjesh bastesh, duke u dhënë përdoruesve shumë mundësi për të vendosur bastet e tyre.
Veçoria e transmetimit të drejtpërdrejtë të Bet365 është e jashtëzakonshme. Përdoruesit mund të shikojnë ngjarje sportive të drejtpërdrejta nga e gjithë bota, të gjitha në cilësi HD dhe madje të vënë baste mbi to në kohë reale.

Ndërfaqja e përdoruesit është e hijshme, e lehtë për t’u naviguar dhe ka një dizajn miqësor për celularin që e bën më të lehtë përdorimin në ekrane më të vegjël.
Mbështetja e klientit të faqes në internet është e disponueshme 24/7, me opsione për bisedë të drejtpërdrejtë, mbështetje me email dhe mbështetje telefonike.
Veçoritë e sigurisë së faqes së internetit si vërtetimi me dy faktorë dhe kriptimi SSL sigurojnë që të dhënat e përdoruesit të jenë të sigurta dhe të sigurta.

Bazuar në analizën tonë, mund të themi se Bet365 është padyshim një nga faqet më të mira të basteve sportive në treg. Me përzgjedhjen e pashembullt të tregjeve sportive dhe basteve, përdoruesit kanë shumë opsione për të eksploruar. Tipari i tij i transmetimit të drejtpërdrejtë është i jashtëzakonshëm, duke i lejuar përdoruesit të shikojnë sportet e tyre të preferuara në kohë reale dhe të vendosin baste ndërkohë që e bëjnë këtë.

Dizajni elegant i faqes në internet dhe ndërfaqja miqësore për celularin, së bashku me mbështetjen e klientit 24/7 dhe veçoritë e fuqishme të sigurisë, e bëjnë atë një zgjedhje kryesore si për bastet e reja, ashtu edhe për ata me përvojë. Ne rekomandojmë shumë Bet365 për këdo që kërkon një uebsajt të besueshëm, të besueshëm dhe të mbushur me veçori të basteve sportive.

Bet365 është një faqe interneti e basteve sportive të nivelit më të lartë që shënon të gjitha kutitë. Nga përzgjedhja e tij e madhe e sporteve, tregjeve të basteve dhe veçorive të transmetimit të drejtpërdrejtë te ndërfaqja e tij miqësore për përdoruesit, mbështetja e klientit dhe veçoritë e sigurisë. Bet365 u ofron përdoruesve një përvojë gjithëpërfshirëse, të sigurt dhe pa probleme të basteve sportive.

Luaj Tash

Bet365

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Hapni një llogari me bet365 sot dhe vini bast në një gamë të madhe tregjesh me kompaninë e preferuar të basteve sportive online në botë.

FAQ

Cili është aksioni minimal në Bet365?

Shuma minimale e aksioneve është 0,20 dollarë ose ekuivalente.

Si të verifikoj llogarinë time në Bet365?

Do t’ju duhet të verifikoni dokumentet tuaja gjatë procesit Njih klientin tënd (KYC) në Bet365 duke ngarkuar skedarët e kërkuar në seksionin KYC në faqen e internetit. Mund të ketë gjithashtu një verifikim postar ku do t’ju duhet të prisni për një kod të postuar në adresën tuaj të regjistruar për ta konfirmuar atë.

Sa kohë zgjat verifikimi?

Nuk ka një kohë të caktuar në të cilën do të bëhet verifikimi juaj, sepse kjo varet kryesisht nga ngarkesa e njerëzve të përfshirë.

A është Bet365 i sigurt?

Po. Bet365 përdor masat më të fundit të sigurisë, siç është enkriptimi 256-bit për të siguruar të dhënat e klientit. Gjithashtu, kompania është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar.

A ka Bet365 një aplikacion celular?

Po. Bet365 ka një aplikacion celular si për pajisjet Android ashtu edhe për IOS që mund ta shkarkoni dhe të shijoni shërbimet bet365. Përndryshe, ju mund të përdorni Bet365 nga shfletuesit celularë.

Zbulimi i fitimeve: ne përdorim lidhjet e filialeve në disa nga vlersimet e basteve sportive dhe kazinove në internet që shfaqen në këtë faqe. Kjo ndihmon faqen tonë të mbulojë kostot e sajtit, Faleminderit për mbështetjen tuaj. Lexo me Shume

KIKOBET - Bonusi 100% Deri Në €500
Luaj Tash
close-image
Scroll to Top