Bastore Sportive

BetWinner Sports

9.7/10
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

Betwinner SportsBook është një operator i gjithanshëm në fushën e basteve online, i cili u lançua në tregun e synuar në 2018 dhe është në pronësi të Betwinner NV Jo vetëm që është selia qendrore e kompanisë në Curacao, por të gjitha lojërat në portalin e saj ofrohen me licencë. nga Vlefshmëria e Licencës Antitelefonike. Për shkak se licenca Curacao konsiderohet gjerësisht si një nga organet rregullatore më të besueshme në botë, BetWinner ofron një mjedis lojërash të sigurta dhe të besueshme, ku ofrohet një përzgjedhje e gjerë e lojërave Netent, Playtech dhe 30 kompanive të tjera të famshme të lojërave të kazinove.

Përmbledhje e BetWinner Sports

Specifikim Vlera
Emri i Librit Sportiv:
BetWinner
Metodat e Depozitimit:
Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, BitShares, Bytecoin, CartaSi by Skrill, Dash, DigiByte, Dogecoin, E-Vouchers, Ecopayz, Entopray, Epay, Ethereum, Ethereum Classic, GameCredits, Jeton Wallet, Litecoin, Mastercard, Monero, Nem, Neosurf, Neteller, Payeer, Paysafecard, Perfect Money, PostePay by Skrill
Metodat e Tërheqjes:
Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin gold, BitShares, Bytecoin, CartaSi by Skrill, Dash, DigiByte, Dogecoin, E-Vouchers, Ecopayz, Entopray, Epay, Ethereum, Ethereum Classic, GameCredits, Jeton Wallet, Litecoin, Mastercard, Monero, Nem, Neosurf, Neteller, Payeer, Paysafecard, Perfect Money, PostePay by Skrill
Depozita minimale
1 €
Monedhat:
BRY, XBT, BRL, GBP, EUR, IRR, RUB, TRY, USD, UAH
Përputhshmëria:
Windows, Apple, Android, Mobile
Gjuhet:
Shqip, Anglisht, Kinezisht, Çekisht, Finlandisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Hebraisht, Japonisht, Koreane, Norvegjisht, Polonisht, Portugez, Rusisht, Spanjisht, Suedisht,
Shtetet e Ndaluara:
Franca, Irani, Italia, Holanda, Mbretëria e Bashkuar, SHBA
Kërkesat e Bastit:
Rrotullimi: 3x Brenda 24 Oreve
Bonusi:
100% Deri Ne €100 
Kodi i Bonusit:

NUK DUHET KODI

Librat Sportiv me te Mira Online

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

Luaj Tash

BetWinner Sports Rishikim
Kodi i Bonusit:

Bonuset dhe Promovimet e Betwinner

Ka një sërë promovimesh dhe bonusesh bastesh të disponueshme nga Betwinner. Në krye të përzgjedhjes është bonusi i regjistrimit në Betwinner. Ju mund të përfitoni nga oferta e depozitës së parë duke u regjistruar në një llogari dhe duke bërë një depozitë. Betwinner do të përputhet me depozitën tuaj me 100% deri në 100 € ose ekuivalentin e monedhës.

Shuma minimale e depozitës është 5 €, e cila është padyshim në anën e ulët, duke e bërë këtë bonus të aksesueshëm për të gjithë. Kërkesat e basteve thonë se shuma juaj e bonusit duhet të përdoret në bastet akumuluese me koeficient 1.40 ose më të lartë. Ju duhet të vini bast pesëfishin e shumës së bonusit.

Promovimet e tjera të Betwinner përfshijnë një shpërblim për kthim parash për disa lloje pagesash, si AstroPay. Nëse akumuluesi juaj i ditës fiton, atëherë Betwinner do të rrisë shanset me 10%. Ai gjithashtu ofron sigurim 100% të basteve për baste të veçanta dhe shpërblime për lojtarët që kanë pasur një sërë bastesh të humbur.

Ka oferta të tjera, duke përfshirë parashikimet e përditshme Toto 12 me pikë bonus dhe një program bastesh paraprake, ku mund të përdorni fitimet tuaja të parashikuara për të vendosur baste shtesë. Ai gjithashtu operon një program besnikërie; ju grumbulloni pikë bonus dhe ato mund të përdoren për të blerë kode promocionale që veprojnë si baste falas.

Shanset te Betwinner

Në faqen e internetit Betwinner, ju jeni në kontroll se si shfaqen shanset. Ju mund të zgjidhni midis SHBA, MB, të njohura gjithashtu si fraksionale dhe dhjetore.

Shanset Betwinner janë rreth mesatares së tregut, dhe në disa zona, pak më të larta. Ka disa norma të larta pagese në faqe, duke përfshirë tenisin, i cili shkon deri në 98.15%. Shumica e sporteve janë mbi 90%. Shanset e futbollit janë gjithashtu tërheqëse në të gjitha faqet e basteve të futbollit, shpesh duke arritur shifrën 96%.

Marzhi i Basteve

Football   Futbolli        4.17%
Basketball   Basketbolli  4.24%
Hockey   Hockej          5.65%
Tennis   Tenisi            4.11%
Baseball   Bejsbolli        3.82%
Volleyball   Volejbolli      4.92%
Rugby   Ragbi             5.23%

Luaj Tash

BetWinner Sports Rishikim
Kodi i Bonusit:

BetWinner Avantazhet dhe Disavantazhet

PROS

CONS

Betwinner Mobile

Do të keni një përvojë të mirë në faqen celulare Betwinner, e cila ka të gjitha veçoritë dhe funksionet e versionit të desktopit. Nëse preferoni një aplikacion të dedikuar, atëherë mund të zgjidhni aplikacionin Betwinner iOS për përdoruesit e iPhone, i cili është i shpejtë dhe i lehtë për t’u përdorur.

Aplikacioni Betwinner Android është i përgjegjshëm dhe i zoti në dizajn. Të dy aplikacionet Betwinner (IPSW ose APK) mund të shkarkohen nga faqja e internetit, duke ju lejuar të vendosni baste dhe të merrni përditësime të rezultateve në lëvizje.

Përdorshmëria e Betwinner

Faqja e desktopit për kompaninë e basteve Betwinner shfaq gjithçka që mund t’ju nevojitet. Kjo e bën lundrimin në seksionin e duhur të shpejtë dhe të lehtë, megjithëse është pak i ngatërruar dhe teksti është i vogël. Në përgjithësi, kombinimi i gjelbër, i zi dhe i bardhë është tërheqës.

Ashtu si në shumë libralidhës, regjistrimi me një klikim është i drejtpërdrejtë dhe i shpejtë në Betwinner, kështu që bastorët mund të vendosin dhe të marrin bonusin e mirëseardhjes brenda një kohe të shkurtër. Ju mund të zgjidhni nga një listë e gjatë monedhash, si EUR, USD, JPY, INR dhe GHS për klientët në Ganë. Ekzistojnë gjithashtu disa kriptovaluta për të zgjedhur.

Ju mund të përfitoni nga opsionet e shumta të hyrjes, duke përfshirë emailin, përmes Google, Yandex, Telegram dhe të tjerë. Fleta juaj e bastit ndodhet në anën e djathtë të faqes dhe mund të zgjatet ose minimizohet, gjë që është e përshtatshme për shfletim.

Llojet e Basteve të Betwinner

Me siguri do të gjeni atë që ju nevojitet me bastet sportive të Betwinner. Ka më shumë se 40 tregje për të vënë një bast, me të gjitha sportet kryesore të mbuluara dhe disa opsione më ekzotike që ofrohen gjithashtu. Nëse dëshironi të largoheni nga sporti, mund të vini bast për politikën, motin dhe baste të tjera speciale.

Betwinner ka një seksion të dedikuar për baste afatgjata, ku mund të bastni mbi shumat më të larta të medaljeve të arta për Lojërat Olimpike Verore, ose kush do të jetë në krye të tabelës së medaljeve në Lojërat Olimpike Dimërore. Bastet e futbollit para ndeshjes, të tilla si ndeshjet e Ligës së Kampionëve, përfshijnë baste si shansi i dyfishtë, baste se cila skuadër do të kualifikohet dhe të dyja skuadrat të shënojnë. Ekziston një listë e gjatë e totaleve mbi dhe nën, një gamë e gjerë bastesh me handikap dhe rezultate të sakta.

Nëse nuk e gjeni atë që kërkoni në librin standard të sportit, atëherë mund të shikoni në shkëmbimin e Betwinner. Ajo ka basketboll, futboll, hokej mbi akull, boks dhe tregje të tjera sportive. Gjithashtu vlen të shikohet seksioni i basteve live të Betwinner, i cili ka shumë tregje, opsione të transmetimit të drejtpërdrejtë dhe shanse që përditësohen gjatë lojës.

Llojet e basteve të Betwinner:

 • Bast në futboll
 • Bastet në basketboll
 • Bast në eSports
 • Bast në bejsboll
 • Bast në tenis
 • Bast në boks

Besueshmëria e Betwinner

Betwinner është i licencuar në Curacao, por nuk ka asnjë licencë lokale në këtë moment. Licencat nga autoritetet si Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar ose Autoriteti i Lojërave të Maltës janë më qetësuesit, por jo thelbësorë për të operuar në tregjet që bën Betwinner.

Në faqen e Betwinner, mund të gjeni një politikë privatësie, e cila detajon se si trajtohen dhe mbahen të sigurta të dhënat e klientit. Ai gjithashtu ka një seksion për lojërat e fatit të përgjegjshëm. Një fushë shqetësuese është procesi i verifikimit të Betwinner për të bërë një tërheqje. Të gjitha llogaritë duhet të kenë një numër telefoni të verifikuar për të marrë bonuse dhe disa pagesa kërkojnë që identifikimi të kontrollohet me detajet e bankës.

Ka disa ankesa nga klientët, ku dokumentet që ata kanë ofruar janë cilësuar si të pamjaftueshme nga libralidhësi. Si rezultat, ata nuk janë në gjendje të tërheqin fondet e tyre nga llogaritë e tyre.

Luaj Tash

BetWinner

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

Metodat e Depozitimit dhe Tërheqjes në BetWinner

Depozitat

Meqenëse Betwinner kujdeset për kaq shumë vende të ndryshme, ai ofron një gamë të gjerë metodash depozitimi. Ka mbi 90 lloje, megjithëse nuk janë të gjitha të disponueshme në çdo vend.

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Bitcoin gold
 • BitShares
 • Bytecoin
 • CartaSi by Skrill
 • Dash
 • DigiByte
 • Dogecoin
 • E-Vouchers
 • Ecopayz
 • Entopray
 • Epay
 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • GameCredits
 • Jeton Wallet
 • Litecoin
 • Mastercard
 • Monero
 • Nem
 • Neosurf
 • Neteller
 • Payeer
 • Paysafecard
 • Perfect Money
 • PostePay by Skrill
 • QTUM
 • Sibcoin
 • Skrill
 • Skrill 1-Tap
 • Sofort
 • Sticpay
 • Verge
 • Visa
 • ZCash

Tërheqjet

Nga më shumë se 90 metoda depozitimi, mbi 70 prej tyre mund të përdoren për të bërë tërheqje. Klientët kanë raportuar probleme kur përpiqen të tërheqin fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale është zakonisht 1,50 dollarë dhe nuk do të keni asnjë tarifë për tërheqje nga Betwinner.

Shumat e depozitave dhe tërheqjeve mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes.

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Bitcoin gold
 • BitShares
 • Bytecoin
 • CartaSi by Skrill
 • Dash
 • DigiByte
 • Dogecoin
 • E-Vouchers
 • Ecopayz
 • Entopray
 • Epay
 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • GameCredit
 • Jeton Wallet
 • Litecoin
 • Mastercard
 • Monero
 • Nem
 • Neosurf
 • Neteller
 • Payeer
 • Paysafecard
 • Perfect Money
 • PostePay by Skrill
 • QTUM
 • Sibcoin
 • Skrill
 • Skrill 1-Tap
 • Sofort
 • Sticpay
 • Verge
 • Visa
 • ZCash

Mbështetja e Klientit te Betwinner

Ka disa mënyra për të kontaktuar me këtë libralidhës. Ju mund të përdorni bisedën e drejtpërdrejtë të Betwinner, e cila është gjithmonë e pranishme në këndin e poshtëm të faqes pasi është në dispozicion 24/7. Agjenti mbështetës iu përgjigj menjëherë një pyetjeje të thjeshtë, por nuk dha një përgjigje për një pyetje pasuese.

Ka disa adresa emaili për departamente të ndryshme, duke përfshirë pyetjet e përgjithshme, reagimet e klientëve dhe sigurinë. Nëse dëshironi të flisni drejtpërdrejt me dikë, mund të përdorni numrin e kontaktit të Betwinner. Përndryshe, mund të plotësoni një formular kontakti në faqe, i cili garanton një përgjigje brenda 24 orëve.

Phone: +44 203 936-29-96
Email: info-en@betwinner.com

Konkluzioni

BetWinner SportsBook është një libër sportiv në internet që ofron një gamë të gjerë opsionesh bastesh për përdoruesit e tij. Është një krijues bastesh i njohur në komunitetin e lojërave të fatit në internet, për shkak të probabiliteteve të larta të basteve, përzgjedhjes së madhe të tregjeve sportive dhe bonuseve dhe promovimeve të shkëlqyera. Për më tepër, ai është i licencuar nga Curacao eGaming, i cili siguron që ai përputhet me standardet e larta të sigurisë, sigurisë dhe drejtësisë së funksionimit që pritet të kenë librat sportiv në internet. BetWinner SportsBook drejtohet nga një ekip profesionistësh të aftë që ofrojnë një platformë të besueshme dhe të lehtë për t’u përdorur. Faqja e internetit është e lehtë për t’u naviguar dhe ndërfaqja është e dizajnuar mirë, gjë që ju lejon të përdorni lehtësisht të gjithë informacionin që ju nevojitet. Për më tepër, ekipi i mbështetjes së klientit është gjithmonë i disponueshëm për t’ju ndihmuar me çdo pyetje ose problem që mund të hasni, dhe ata përgjigjen shpejt.

Një nga veçoritë kryesore të BetWinner SportsBook është gama e gjerë e tregjeve të basteve. Libërbërësi ofron një përzgjedhje mbresëlënëse të opsioneve të basteve sportive, duke përfshirë futbollin, basketbollin, tenisin, garat me kuaj dhe sportet elektronike, ndër të tjera. Për më tepër, ai ofron shumë opsione bastesh, duke përfshirë mbi/nën, handikapet dhe bastet live. Shanset e basteve në BetWinner SportsBook janë disa nga më konkurrueset në industri. Kjo i lejon përdoruesit të maksimizojnë fitimet e tyre ndërsa bastojnë në ekipet e tyre të preferuara. Për më tepër, krijuesi i basteve shpesh ofron bonuse të reja dhe të vazhdueshme, promovime dhe stimuj që rrisin shanset për të fituar.

BetWinner SportsBook është një libër i shkëlqyer sportiv në internet që u shërben të gjitha llojeve të bastorëve sportivë. Ai ofron një gamë të gjerë tregjesh dhe bastesh sportive, bonuse tërheqëse dhe promovime, si dhe shanse konkurruese, duke e bërë atë një nga basteshkruesit më tërheqës në treg. Platforma është miqësore për përdoruesit dhe ekipi i mbështetjes së klientit është gjithmonë i gatshëm t’ju ndihmojë me çdo problem që hasni. Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë tërheqëse dhe emocionuese të basteve sportive në internet, BetWinner SportsBook është një zgjedhje e shkëlqyer.

Vendosni bastet tuaja tani dhe korrni shpërblimet në BetWinner SportsBook!

Luaj Tash

BetWinner

4.9/5
Kodi i Bonusit:

T&C's Aplikohen

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

FAQ

A mund të luaj në Betwinner me telefon mobil?

Po. Thjesht shkarkoni aplikacionin Betwinner, i disponueshëm për Android dhe iOS, ose përdorni uebsajtin celular. Të gjitha veçoritë e faqes së internetit janë gjithashtu të disponueshme në aplikacion.

Betwinner ka një licencë të dhënë në Curacao dhe është brenda normave të kërkuara për të vepruar si një libralidhës online ndërkombëtarisht.

A ofron Betwinner ndonjë bonus për bastorët e rinj?

Po, Betwinner ofron bonuse si për bastet sportive ashtu edhe për kazinonë online. Në këtë mënyrë, përdoruesit e rinj do të jenë në gjendje të eksplorojnë platformën pa pasur nevojë për një investim të madh fillestar dhe të rrisin fitimet e tyre.

Cilat sporte ofrohen në Betwinner?

Ka disa sporte të disponueshme, nga ato më të zakonshmet si futbolli dhe basketbolli e deri tek disa më pak të njohura në botën e basteve si surfimi dhe garat me zagar.

A mund të bastoj në eSports në Betwinner?

Sigurisht! Bookie ofron disa opsione eSports, të tilla si CS: GO, LOL dhe DOTA 2.

Zbulimi i fitimeve: ne përdorim lidhjet e filialeve në disa nga vlersimet e basteve sportive dhe kazinove në internet që shfaqen në këtë faqe. Kjo ndihmon faqen tonë të mbulojë kostot e sajtit, Faleminderit për mbështetjen tuaj. Lexo me Shume

KIKOBET - Bonusi 100% Deri Në €500
Luaj Tash
close-image
Scroll to Top